Van’da ‘Aile İçi İletişim Kadının Rolü ve Önemi’ konulu söyleşi

Van Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ‘Kadının gücü Van’ın Gücü” projesi kapsamında İletişim Uzmanı Eğitimci Yazar Dr. Şaban Kızıldağ ‘Aile içi İletişim Kadının Rolü ve Önemi’ konulu söyleşi düzenledi.

Van’da ‘Aile İçi İletişim Kadının Rolü ve Önemi’ konulu söyleşi

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı’nın öncülüğünde başlatılan Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından koordine edilen ve 50 bin kadını sinema, tiyatro ve söyleşilerle buluşturacak olan ‘Kadının Gücü Van’ın Gücü’ isimli proje kapsamında İletişim Uzmanı Eğitimci Yazar Dr. Şaban Kızıldağ kadınlar için söyleşi programı gerçekleştirdi.

Tarım İl Müdürlüğü Van Gölü Toplantı Salonunda düzenlenen söyleşide İletişim Uzamanı Dr. Şaban Kızıldağ katılımcılara tecrübelerini aktardı. Söyleşide ayrıca iletişimde yaşanan temel sorunlar, aile içi iletişimde dikkat edilmesi gereken hususlar, anne ve babaların aile içi iletişimdeki önemi, ailenin ayakta kalması için gerekli şartlar, ailede sevgi ve saygı gibi konularda önemli bilgiler verildi.

Yapılan söyleşiye kadınlar yoğun ilgi gösterirken programın sonunda Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanı Selma Biçek katılımlarından dolayı İletişim Uzmanı Eğitimci Yazar Dr. Şaban Kızıldağ’a teşekkür etti.

VAN BÖLGE GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2024, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER