banner31

Başkan Vekili Aslan, esnaf buluşmalarını sürdürüyor

Van’ın merkez İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçe genelinde esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Vekili Aslan, esnaf buluşmalarını sürdürüyor

  Buluşmalar kapsamında, esnaf ile vatandaşların görüş, öneri ve sorunlarını dinleyen Başkan Vekili Aslan, Sıhke Caddesi esnafıyla bir araya geldi. Aslan’a belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti. Esnaflar, caddenin prestij cadde olarak düzenlenmesini, araç park probleminin çözülmesini ve ışıklandırma sorunun giderilmesini isterken caddede banka şubelerinin ve çöp kovalarının bulunmasını ve bazı metruk yapıların yıktırılmasını da taleplerine eklediler.

  “SIHKE CADDESİNİ PRESTİJ CADDE HALİNE GETİRECEĞİZ”

  Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, göreve geldiklerini ilk günden beri vatandaşların talep, öneri ve isteklerini yerinde dinlediklerini belirterek, “Cadde ve sokaklarımızda sürekli esnaflarla bir araya geliyoruz. Bu sene Büyükşehir Belediyemizin de katkılarıyla Sıhke Caddesi'ni prestij cadde haline getireceğiz. Esnaflarımız da prestij caddeye yakışır şekilde cephe ve dükkan giydirmelerini yaparsa cadde o zaman daha güzel olur, bir anlam ifade eder. İş yerleriniz sizin ekmek teknelerinizdir. En çok önemsemeniz gereken yer oradır” dedi.

  BAŞKAN VEKİLİ ASLAN’A TEŞEKKÜR

  Esnaflar da, ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Vekili Sinan Aslan’a teşekkür etti.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2021, 12:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER