VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği faaliyetleri değerlendirmek amacıyla ‘müşteri memnuniyeti’ toplantısı düzenledi.

VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

VEDAŞ merkezinde yapılan ve Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Türkerler Holding ve VEDAŞ’ın üst düzey süreç yöneticileri katıldı.

VEDAŞ’ın hizmet bölgesinde gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerin değerlendirildiği toplantının sunumunu yapan VEDAŞ Şirket Müdürü Fatih Talay; Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde gerçekleşen yatırım projeleri, işletme faaliyetleri, kaçak elektrik kullanımıyla mücadele ve sosyal sorumluluk projelerine ilişkin katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

Toplantı sonrasında görüşlerini dile getiren Türker, “Bölgemizde yaşayan değerli halkımıza sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli iyileştirmek birinci önceliğimizdir. Sahaya ve teknolojiye yaptığımız yatırımlarla gelinen nokta memnuniyet verici olsa da, halkımıza daha iyisini sunmak en büyük motivasyonumuz olmalı. Çalışanlarımızın, tüketici memnuniyetini önceleyen bir anlayışla hizmet kanallarını mükemmelleştirmek için sorumluluk bilinciyle çalışmalarına devam etmelerini istiyorum” dedi.

VAN BÖLGE GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2023, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner43