Vanspor için Başkent'te destek gecesi…

2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Vanspor için, Ankara'da birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenlenecek. Daha önce Eylül ayında yapılması planlanan fakat ertelenen destek gecesi, 14 Ekim Cuma günü gerçekleştirilecek.

Vanspor için Başkent'te destek gecesi…

Van başta olmak üzere, Vanlıların yoğun şekilde yaşadığı illerde destek gecesi düzenlemek için harekete geçen Vanspor, ilk destek gecesini Van'da düzenlemişti. Vanspor için ikinci destek gecesi ise, Başkent'te düzenleniyor.

Vanspor Futbol Kulübü tarafından daha önce Eylül ayında yapılması planlanan fakat ertelenen destek gecesi, 14 Ekim Cuma günü gerçekleştirilecek. The Green Park Hotel'de düzenlenecek olan gecede Vanspor için maddi destek toplanması bekleniyor.

The Green Park Hotel'de Vanspor için düzenlenecek olan destek gecesi 14 Ekim Cuma günü saat 19.30'da gerçekleştirilecek.

Van'ın ardından, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi Vanlıların yoğun şekilde yaşadığı illerde de destek geceleri düzenlenecek. Düzenlenecek olan destek geceleriyle, Vanspor'a ciddi anlamda maddi desteğin sağlanması bekleniyor.

Cuma günü düzenlenecek olan geceyle alakalı açıklamalarda bulunan Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Feyat Kıyak, "2022-2023 Futbol Sezonu Vanspor Futbol Kulübü birlik, beraberlik ve dayanışma gecesine teşriflerinizi bekleriz" ifadelerine yer verdi.

Vanlıların yoğun ilgi göstermesi beklenen gece 14 Ekim Cuma günü saat 19.30'da The Green Park Hotel'de gerçekleştirilecek.

Geceye Başkent'te bulunan çok sayıda Vanlının katılması bekleniyor.

Van Bölge Gazetesi: Necat Teyfun

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER