Van, inşaat fuarına hazırlanıyor

Fuarlar kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Van, 18-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Tedarik ve Emlak Fuarı'na hazırlanıyor.

Van, inşaat fuarına hazırlanıyor

Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Tedarik ve Emlak Fuarı, 4 gün boyunca devam edecek.

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren tedarikçi firmaların, gayrimenkul, mobilya-dekorasyon firmalarının buluşacağı fuarda, yeni iş birliklerinden doğacak etkileşim ile yerel piyasanın canlanması hedefleniyor.

İpekyolu Expo Fuar A.Ş. tarafından 18-21 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Tedarik ve Emlak Fuarı'na çok sayıda firmanın katılım sağlaması bekleniyor.

İnşaat firmaları dışında, gayrimenkul değerleme kuruluşları ve emlakçılar da fuarda yerini alması bekleniyor. Yoğun iş gücü kullanımı sayesinde tarımdan sonra en yüksek istihdamı sağlayan inşaat sektörünün, fuara yoğun ilgi göstermesi hedefleniyor.

Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan ve 18 Nisan'da kapılarını açacak olan İnşaat, Yapı, Dekorasyon, Tedarik ve Emlak Fuarı, 4 gün boyunca devam edecek.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Van Valiliği, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Van Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB, Van OSB ve Van İpekyolu Expo Fuarcılık katkılarıyla düzenlenecek olan fuarın ilgi görmesi bekleniyor.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHMİ TEKDUR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER