Orhan'dan Ak Parti yeni İlçe Başkanı Kuşan'a ziyaret

AK Parti İpekyolu İlçe Başkanlığı görevine getirilen Yavuz Kuşan ve yönetim kurulu üyelerine nezaket ziyaretleri sürüyor.

Orhan'dan Ak Parti yeni İlçe Başkanı Kuşan'a ziyaret

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve 23. Dönem Van Milletvekili Gülşen Orhan, Başkan Kuşan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Orhan ve beraberindeki heyet ile birlikte Van İpekyolu Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yavuz Kuşan'ı İlçe başkanlığında ziyaret etti. Ziyarette Ak Parti İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Orhan, “Ak Parti Merkez ilçe Başkanlığı görevi öncelikle ailenize, partimize, ilimize ve memleketimize hayırlı olsun. Bu görevi başarı ile yürüteceğinizden hiç kuşkumuz yok. Görevinizin ağırlığının bilincindeyiz. Bu ağır görevde her zaman destekçiniz olacağımızdan endişeniz olmasın. Van halkı, Partimizin kuruluşundan bu güne desteğini esirgememiştir. Allah’ın izniyle bundan sonrada esirgemeyecektir” dedi.

İpekyolu İlçe Başkanı Kuşan ise, “'İlçe teşkilatımızda görevli tüm yönetimimiz, partimizi bir adım daha ileriye götürebilmek için verilecek her türlü göreve hazırız” diye konuştu.

Orhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER