banner31

Karamollaoğlu Van’a geliyor

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin 7. Olağan kongresine katılmak üzere Van’a geliyor.

Karamollaoğlu Van’a geliyor

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin 7. Olağan kongresine katılmak üzere 1 Ağustos Pazar günü Van’a gelecek.

Pazar günü Elit Wrold Hotel’de yapılacak olan Saadet Partisi Van İl Başkanlığı 7. Olağan kongresine katılacak olan Temel Karamollaoğlu, Türkiye’nin gündemine ilişkin açıklamalarda bulunacak.

Pazar günü kongrede partililerle bir araya gelecek olan Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan, “Önümüzdeki süreçte yapılacak olan seçimlere daha güçlü ve dinamik bir şekilde girebilmek için bu hafta kongremizi yapıyoruz. 7. Olağan kongremize Partimiz Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun yanı sıra, Genel Başkan yardımcılarımız Fethullah Erbaş ve diğer genel başkan yardımcılarımız katılacak. Yapacağımız kongreyi de bir vesile bilerek gücümüze güç, heyecanımıza heyecan katacağız. Çalışmalarımıza ara vermeden, kongreden alacağımız heyecan ve enerjiyle devam edeceğiz. 1 Ağustos Pazar günü Elit Wrold Hotel’de yapacağımız 7. Olağan kongremize tüm Vanlı hemşehrilerimizi bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Van Bölge Gazetesi: Hacı Yılmaz

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2021, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER