banner31

Memleket Partisi Çaldıran ilçe başkanı belli oldu

Memleket Partisi Çaldıran İlçe Kongresi'ni gerçekleştirdi. Tek liste halinde gidilen kongrede Bişar Biliciler başkan seçildi.

Memleket Partisi Çaldıran ilçe başkanı belli oldu

İlçe Başkanlığında düzenlenen kongrede konuşan Memleket Partisi Van İl Başkanı Haluk Terzioğlu, kongrenin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

“YARINLARIMIZ İÇİN DAHA YAPACAĞIMIZ ÇOK ŞEY VAR”

Konuşmasına Genel Başkan Muharrem İnce’nin gönderdiği mesajı okuyarak başlayan Terzioğlu, “Partimiz, kısa süre içerisinde memleketimizin her köşesinde hızlıca örgütlenerek büyük bir başarıya imza attı. Bu örgütlenme hızı Türkiye’miz için bir rekordur. Yüreklerdeki sevginin ve cesaretin göstergesidir.  Bu başarı parti üyelerimize, sizlere ait. İktidar başarısız muhalefetten, muhalefet ülkemizi uçuruma sürükleyen İktidardan memnun olabilir ama bu memleketin evlatları olarak onların hiç birinden memnun değiliz. Biz itaat etmiyor,  itiraz ediyoruz. Henüz meydanlara çıkmamış olmamıza rağmen, uğradığımız her mahallede, köyde, ilçede ve ilde büyük sevgi, ilgi ve destekle karşılanıyoruz. Umutlu gözlerle bizlere bakan insanlarımız için, Türkiye’miz için, yarınlarımız için daha yapacağımız çok şey var. Aklımızla, yüreğimizle her gün bir önceki günden daha da çok çalışarak geleceğimizi geri alacağız. Bu anlamda 1.Olağan Kongremizin önce memleketimize, sonra da partimize hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

“YARININDAN UMUTSUZ OLAN GENÇLERİMİZİN UMUT KAYNAĞI OLACAĞIZ”

Tek liste halinde gidilen kongrede başkan seçilen Bişar Biliciler ise yaptığı teşekkür konuşmasında, “Memleketimizi bu kötü gidişattan kurtarmak üzere amansız, tarafsız ve onurlu bir mücadele vermek üzere elimizi taşın altına koymak bizlerin asil görevidir. Yarınından umutsuz olan gençlerimizin umut kaynağı olacağız. İl ve ilçe teşkilatlarımız bu bilinçle çalışacak ve inşallah hedefimize ulaşacağız. İnanmak başarmanın yarısıdır. Biz hep birlikte başaracağız. Çünkü inanıyoruz. Bu anlamda kongremizin partimize, ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2021, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER