banner24

Her puan kıymetlidir

Pazar günü Van Atatürk Şehir Stadında gerçekten muhteşem bir atmosfer vardı.

Her puan kıymetlidir

Bayburtspor karşılaşması Play Off yolunda aşılması gereken kritik bir maçtı.

Taraftarlarımız bu bilinçle takıma destek için tribünleri ful doldurmuştu.

Taraftarlarımızın Karşılaşmanın öncesinden sonuna kadar birlik ve beraberlik çerçevesinde takıma verdikleri destek muhteşem ve takdire şayandı.

Tabi ki galibiyet beklediğimiz bu kritik karşılaşmadan 2 puan kaybetmemiz bizleri üzdü. Yine de böylesi önemli bir karşılaşmadan alınan 1 puan bana göre çok kıymetli oldu.

Çünkü bu kritik karşılaşmadan alınan 1 puanı hem rakibimiz olan takımdan aldık hem de bu 1 puan sayesinde 4. Sıraya yükselmiş olduk.

Evet bu karşılaşmada da hatalar elbette vardı. Ama bunu çokta irdelemeye gerek yok. Çünkü mağlup olmadık hanemize kıymetli bir puanı yazarak hedefimizden kopmadık.

İnanıyorum ki teknik kadromuz hem Sivas hem de Bayburt maçlarında görülen hataları tamir etmek için gerekli tedbirleri alacaklardır.  Bize düşen bu süreçte sonuna kadar takımın yanında olmak ve destek vermektir.

Çünkü önümüzde zorlu bir süreç var. Bu süreci birlikte başarıyla aşmalıyız. Kazanacağımız maçlarda puan kayıpları yaşamış olsak ta takımımız son 8 haftada mağlup olmadan Play Off potasındaki yerini almış ve yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Grubun geneline baktığımızda son 8 haftada 5 galibiyet 3 beraberlik alan takımımız başarılı bir grafikle istikrarla çıkışını sürdürürken, özellikle hedefi Play Off olan birçok takımın aldıkları sonuçlarla başarısız grafikler çizdiklerine şahidiz.

İşte Sivas Belediye, Soma, Bayburtspor  A. Afyon  ve Çorumspor takımları ligin 2. Devresi başlarken neredeydiler simdi neredeler. Sözün kısası kazanacağımız maçlarda puan kayıpları yaşamış olsak da karamsar olmayalım.

Çünkü gelinen nokta itibariyle takımımızda bir başarısızlık yok güzel bir başarı vardır. Bunun kıymetini bilerek, yönetime teknik kadroya ve futbolcularımıza sahip çıkalım destek verelim.   Evet şimdi önümüzde deplasmanda üst üste oynayacağımız 2 kritik ve zorlu karşılaşma var. Kritik ve zorlu diyorum çünkü hem Diyarbekir hem de Sarıyer geçtiğimiz haftayı mağlubiyetle kapatınca sıkıntılı bölgeye doğru inişe geçtiler.

DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER