Gürpınar Belediyesi ekipleri çalışmalarına hız verdi

Van’ın Gürpınar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe genelinde sezonun başlamasıyla birlikte ilçe genelindeki çalışmalarına hız verdi.

Gürpınar Belediyesi ekipleri çalışmalarına hız verdi

Belediye Başkanı Hayrullah Tanış’ın talimatlarıyla Fen işleri Müdürlüğü ekipleri mücavir alanı içinde hafriyat kaldırma, kül temizleme, bent açma, reglaj ile stabilize yol bakım ve onarım çalışmalarını birçok noktada sürdürüyor.

Mahallelerde tespit edilen eksiklikler ve sıkıntıların giderilmesi amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini kaydeden Başkan Tanış, “Bu yola ilk çıktığımızda, çalışmalarımızı halkın huzuru ve refahını düşünerek yapacağımızı belirtmiştik. Bu yolda, belediye olarak üstümüze ne düşüyorsa, imkânlarımızı zorlayarak yapmaya çalışıyoruz. Sezonun başlamasıyla birlikte çalışmalarımızı hızlandırdık. Aynı anda birçok mahallemizde çeşitli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Kısa süre içerisinde de birçok mahallemizde parke taşı döşeme çalışmalarımıza da kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu anlamda vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımızı hızlandırarak ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2023, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER