Büyükşehir’in yarıyıl tatil etkinliklerine yoğun ilgi

Van Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yarıyıl tatilinde öğrenciler için ücretsiz olarak düzenlediği tiyatro etkinlikleri 'Nasrettin Hocanın Mansıbı' adlı tiyatro gösterisi ile start aldı.

Büyükşehir’in yarıyıl tatil etkinliklerine yoğun ilgi

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından öğrenciler için başlatılan yarıyıl tatili etkinlikleri ilk gününde öğrencilerden yoğun ilgi gördü.

Hacıbekir Kültür Merkezinde gösterime giren Nasrettin Hocanın Mansıbı' adlı renkli tiyatro oyunu çocuklar tarafından kahkahalar ile izlenirken renkli kostümleri ve eğlenceli sahneleriyle de çocuklara keyifli bir gün yaşattı.

Tatil boyunca bu tür etkinliklerin yapılmasının çok yerinde bir karar olduğunu belirten aileler etkinliklerden dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Çocukların yarıyıl tatillerini hem eğlenceli hem de öğretici etkinliklerle değerlendirmelerini amaçlayan tiyatro oyunları, ‘Kayıp Masallar' adlı tiyatro oyunu ile 22.01.2024 tarihinde saat 11:00 ile 13:00’da Hacıbekir Kültür Merkezinde devam edecek.

VAN BÖLGE GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2024, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER