AK Partili Bayramoğlu, istifa etti

AK Parti Edremit İlçe Başkanı Sezer Bayramoğlu, yaptığı yazılı açıklamada görevinden istifa ettiğini belirtti. Bayramoğlu, ilçede belediye başkan adayı olma kararı aldığı ve daha geniş kapsamlı, etkili bir şekilde hizmet verebilmek için istifa ettiğini duyurdu.

AK Partili Bayramoğlu, istifa etti

Görev süresi boyunca, AK Parti ailesinin bir parçası olarak, teşkilatıyla birlikte tüm gücüyle çalıştıklarını belirten Sezer Bayramoğlu, Edremit'in sorunlarını dinlediklerini, çözüm önerileri sunmaya çalıştıklarını ve partisinin geleceğine yönelik projeler üretmeye gayret ettiklerini söyledi.

“EDREMİT'İ DAHA İLERİYE TAŞIMAK İÇİN YOLA ÇIKMA NİYETİNDEYİM”

Bayramoğlu yaptığı yazılı açıklamada, “Bugün sizlerle, 2020 yılının Ocak ayında başladığım Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldığımı paylaşmak istiyorum. Bu kararı, Edremit'e hizmet etme yolunda yeni bir adım atma niyetimle almış bulunmaktayım. Görev sürecim boyunca, Ak Parti ailesinin bir parçası olarak, sizlerin güvenine layık olabilmek için teşkilatımla birlikte tüm gücümle çalıştım. Edremit'in sorunlarını dinledim, çözüm önerileri sunmaya çalıştım partimin ve ilçemin geleceğine yönelik projeler üretmeye gayret ettim. Ancak, bu süre zarfında, daha geniş kapsamlı ve etkili bir şekilde hizmet verebilmek için, nasibimizde de varsa belediye başkanı adayı olma kararı aldım. Bu kararımda, Edremit'in gelişimi ve refahı için daha fazla katkıda bulunma arzusu etkili olmuştur. Belediye başkan adayı olduğum takdirde, bölgemizin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, daha yaşanabilir bir Edremit inşa etmek için çalışacağım. Vizyonum, şeffaf yönetim anlayışıyla, katılımcılığı ve paylaşımcılığı esas alarak, tüm Edremitlilerin ihtiyaçlarına yanıt verecek projeler üretmek ve hayata geçirmektir. Bu süreçte, Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı görevimi yürütürken bana destek olan İl Başkanımız Sayın Emre Güray’a, Belediye Başkanımız Sayın İsmail Say’a, Milletvekillerimiz Sayın Burhan Kayatürk ve Sayın Kayhan Türkmenoğlu’na, önceki dönem milletvekillerimize, ilçe yönetim kurulu üyelerime, ilçe Kadın ve Gençlik Kolları başkanlarıma ve yönetimlerine, il yönetim kurulu üyelerimize, il Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıma ve yönetimlerine, tüm teşkilat mensuplarına ve partililere teşekkür etmek istiyorum. Sizlerle birlikte çalışmak, benim için büyük bir onur ve gurur kaynağı olmuştur. Bundan sonraki süreçte de aynı heyecan ve azimle çalışmalarıma devam edeceğim. Son olarak, bu kararımda yanımda olan eşime, aileme ve dostlarıma minnettarlığımı ayrıca ifade etmek istiyorum. Destekleriyle her zaman fedakarca yanımda olan onlara şükranlarımı sunuyorum. Belediye başkanı adayı olma niyetimle istifa ettiğim Ak Parti Edremit İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum. Sizlerin de desteğiyle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Edremit'i daha ileriye taşımak için yola çıkma niyetindeyim. Bu süreçte, görüşlerinize ve önerilerinize her zaman açık olacağım. Siz değerli hemşehrilerimin desteğiyle, yeni bir döneme adım atacağımızı biliyor ve sizleri bu heyecan dolu yolculukta yanımda görmekten mutluluk duyacağımı belirtmek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2023, 15:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
vanlı
vanlı - 7 ay Önce

Bu ilçe başkanları , ilçe başkanlıklarında çok mu başarılı oldularki hemen istifa edip belediye başkalıklarını ilan ettiler. Reis olmazsa sizleri kimse tanımaz. Sizin halkta bir karşılığınız yok. Hele Ethem Gürgülü tanıyan var mı. Bir gün olsun sahada , halkın içinde gören yok, tanıyanda yok. İnşAllah vekillerde olduğu gibi bunlarda kadrolu elemanlar değildirler. Yoksa bir önceki seçimde yaşadığımız hezimetin daha büyüğünü yaşarız. Burdan Akparti yetillilerine sesleniyorum, artık halkın sesini duyun, halktan olan, liyakatlı, halkta karşılığı olan, kirlenmemiş yeni simalar görmek istiyoruz kadarolu elemanlara, toplumda karşılığı olmayanları görmek istemiyoruz.

SIRADAKİ HABER