banner24

Van’da ramazan etkinlikleri sürüyor

Van Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan etkinlikleri tüm güzelliğiyle devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Edremit Ulu Cami İmamı Hafız Abdurrahman Türün ve İlahi Sanatçısı Hasan Dursun Vanlılara unutulmaz bir Ramazan gecesi yaşattı.

Van’da ramazan etkinlikleri sürüyor

11 ayın sultanı, rahmet ve bereket ayı Ramazan'ı maneviyatına uygun bir şekilde yaşatmak için etkinliklerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Vanlılara Kur'an-ı Kerim tilaveti ve ilahilerle, dolu dolu bir gece yaşattı.

Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca Cumhuriyet Caddesi City Van AVM yanı etkinlik alanında organize edilen program, Hafız Abdurrahman Türün Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Vatandaşların soğuk havaya rağmen ilgi gösterdiği programda katılımcılara Kur'an ziyafeti sunulurken İlahi Sanatçısı Hasan Dursun ise birbirinden güzel ilahi ve ezgiler seslendirdi.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden etkinlik, vatandaşlara Ramazan ayının güzelliklerini tekrar yaşatırken, etkinlikler Kadir Gecesi’ne kadar devam edecek.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER