​Van YYÜ’de bağımlılık ve farkındalık paneli

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Bilişim Teknolojileri ve Bağımlılık Anabilim Dalı tarafından ‘Bağımlılık ve Farkındalık’ paneli düzenlendi.

​Van YYÜ’de bağımlılık ve farkındalık paneli

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleşen panelde, ‘Davranışsal ve Dijital Bağımlılıklar’ konusunda Üniversitemiz Psikoloji Bölümünden Dr. Öğr. Ü. Gaye Zeynep Çenesiz, ‘Bağımlı Olma Farkında Ol’ Yeşilay Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Kale, ‘Narkotik Suçlarla mücadele Kolluk Kuvvetlerinin Çalışmaları’ Van İl Emniyet Müdürlüğünden Süleyman Süslü, ‘Bağımlılıkla Mücadelede Yedam Modeli’ Yedam Uzmanı Halis Keve ve ‘Jandarma Gözünden Bağımlılık ve Farkındalık’ konusunda ise Erciş Kom Takip Tim K. Yrd. Mustafa Yeşilnar birer sunum gerçekleştirdi.

Soru cevap kısmıyla devam eden panel kapsamında İİBF salonunda Van YYÜ Genç Ofis Madde Bağımlılığı Resim Sergisi’nin yanı sıra Van İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Standı, İl Jandarma Komutanlığı Standı ve Van YYÜ’ye bağlı öğrenci topluluklarının stantları da gerekli bilgilendirmeleri yapmak üzere yerlerini aldılar.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2023, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER