banner31

Van YYÜ Rektörü Şevli'den akademisyenlere teşekkür belgesi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, TR Dizin’de indekse kabul görülen Fen Bilimleri Enstitüsü Dergisi’nin indekse girmesinde katkısı olan akademisyenlere teşekkür belgelerini takdim etti.

Van YYÜ Rektörü Şevli'den akademisyenlere teşekkür belgesi

Derginin, TR Dizin’de indekse girmesine katkı sunan Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Harun Akkuş'a, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Suat Şensoy'a ve Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Serhat Karaca’ya teşekkür belgelerini takdim eden Rektör Şevli, bu isimlerin yanı sıra dergide emeği geçen herkese teşekkür etti.

“ÜNİVERSİTEMİZ, HEDEFLERİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR”

Teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından konuşan Rektör Prof. Dr. Hamdullah Şevli, “Bu yıl, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin kuruluşunun 40. yılı. 40 yılın getirdiği birikim ve nitelikli akademik kadrosu ile her geçen gün büyüyen ve bilimsel çalışmalarıyla daha fazla görünür olan Üniversitemiz, hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir. Değerli akademisyenlerimizden gelen her başarı haberi, mutluluğumuzu artırmakta ve göğsümüzü kabartmaktadır. Bu başarıları artırmak için akademisyenlerimize verdiğimiz desteğin katlanarak devam edeceğini belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER