Van İnşaat Yapı ve Enerji Fuarı, yoğun ilgi gördü

İpekyolu Expo Fuar A.Ş. tarafından bu yıl 11. düzenlenen İnşaat Yapı ve Dekorasyon ve Emlak Fuarı ile Doğu Anadolu Yenilenebilir Enerji Fuarı yoğun ilgi gördü. 21 Mayıs Pazar gününe kadar devam fuar, Vanlılar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edildi.

Van İnşaat Yapı ve Enerji Fuarı, yoğun ilgi gördü

İpekyolu Expo Fuar A.Ş. tarafından 18-21 Mayıs tarihleri arasında Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen olan 11. İnşaat Yapı ve Dekorasyon ve Emlak Fuarı ile Doğu Anadolu Yenilenebilir Enerji Fuarı yoğun ilgi gördü.

Mayıs ayı itibariyle fuar startı veren İpekyolu Expo Fuar A.Ş., büyük fuarlar düzenlemeye devam ediyor. Ortadoğu'da sektörün en önemli buluşma noktalarından biri olması hedeflenen Van İnşaat, Yapı ve Van Yenilenebilir Enerji Fuarı, yoğun ilgi gördü.

"VAN ŞU AN TÜRKİYE'NİN BEŞİNCİ BÜYÜK FUAR ŞEHRİ OLMUŞTUR"

Fuar sonrası gazetemize açıklamalarda bulunan İpekyolu Expo Fuar AŞ Fuar Koordinatörü Özgür Can Çelik, "Fuarımızda 60 firma, 120'den fazla marka yer aldı. İnşaat yapı mimarlık ve enerji sektöründe hizmet veren firmalarımız, 4 gün boyunca kendi stantlarında hem ürün tanıtımlarını hem de yeni teknolojilerini anlattılar. Diğer fuarlarla olduğu gibi bu fuarımıza da yoğun ilgi gösteren Van halkına teşekkür ediyorum.  Bu yıl 11. düzenlenen İnşaat Yapı ve Dekorasyon ve Emlak Fuarı ile Doğu Anadolu Yenilenebilir Enerji Fuarımızda ayrıca inşaat yapı ve enerji zirveleri gerçekleştirildi. Bu zirvemizde de hem üniversitemiz hem diğer sivil toplum kuruluşlarından değerli hocalarımız, yapı enerji ve inşaat sektörüyle ilgili, çevreyle ilgili çok çeşitli bilgiler verdi. Van güzel bir fuar şehri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Van şu an Türkiye'nin beşinci büyük fuar şehri olmuştur. Van şu anda Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya'dan sonra Türkiye'de en fazla fuar organizasyonu yapılan şehirlerden biridir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin resmi fuar takviminde yayınlanan fuarlar arasında Van, Türkiye'nin en fazla fuar düzenlenen beşinci şehridir. Öncelikle bize bu gururu yaşatan destekçilerimize ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreçte daha güzel fuarları Van halkıyla buluşturmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

VAN BÖLGE GAZETESİ: HACI YILMAZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER