Van Güzellik Fuarı, yoğun ilgi gördü

Estetik, güzellik, kişisel bakım ve kozmetik sektörlerine yönelik Türkiye'nin en etkin fuar organizasyonlarına imza atan Us Fuar tarafından organize edilen ve 3 gün boyunca Vanlılarla buluşan 'Beautylife Expo Estetik, Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı' yoğun ilgi gördü.

Van Güzellik Fuarı, yoğun ilgi gördü

Özellikle hafta sonu Vanlılar tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen 'Beautylife Expo Estetik, Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı' Van ve çevre illerin yanı sıra İran'ın farklı şehirlerinden sektör temsilcileri tarafından ziyaret edildi.

Birçok sektörde Türkiye'nin en etkin organizasyonlarına imza atan Us Fuar, '2. Beauty Life Van Fuarı'nın 27-29 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi. Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen ve 3 gün boyunca devam eden fuar, büyük ilgi gördü.

Van ve çevre illerdeki kuaförler, güzellik salonu uzmanları, estetisyenlerinin de katılım sağladığı fuarda estetik, güzellik, kişisel bakım ve kozmetik sektörlerinde yüzlerce ürün Vanlılarla buluştu.

Çeşitli sürprizlerin de yer aldığı fuarda estetik, güzellik, kişisel bakım ve kozmetik sektörlerinde yüzlerce ürün sergilenirken, fuarı ziyaret eden vatandaşlar eğitim ve showlardan da ücretsiz yararlanması imkânı buldu.

'Beauty Life Van Fuarı'nda, medikal, estetik, dermatoloji, kozmetik, makyaj, spa, wellness, fitness, profesyonel tırnak, el ayak, saç bakım, saç kaynak, lazer ve zayıflama ekipmanları ve ürünleri de sergilendi. Ayrıca fuarda doktorlar, dermatologlar, güzellik uzmanları, kuaförler, sektör profesyonelleri, estetik güzellik merkezleri temsilcileri de hazır bulundu.

"VAN VE ÇEVRE İLLERDEN ÇOK SAYIDA KATILIM OLDU"

Fuar sonrası gazetemize özel açıklamalarda bulunan Us Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ülker Selviler, "Fuarımızda 50'ye yakın firma ve 200'ün üzerinde marka yer aldı. Van ve çevre illerden çok sayıda katılım oldu. Özellikle işin bilen firmalarımız fuara katılım sağladı. Üretici ve ithalatçı firmalarımızı fuarımızda buluşturduk. Ziyaretçilerimiz de güzel ürünleri tanıma ve birinci ağızdan bilgi alma imkânına sahip oldu. Bunun yanı sıra ücretsiz eğitim organizasyonlarımız oldu. Güzel sürprizlerimiz oldu. Vanlı ziyaretçilerimize önemli fırsatlar sunduk. Fuarımıza katılım sağlayan ve büyük ilgi gösteren Van halkına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Van Bölge Gazetesi: Hacı Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER