banner31

Vali Bilmez’den Vanlı itfaiyecilere teşekkür belgesi

Antalya’da Ağustos ayında yaşanan yangın felaketine destek vermek için görevlendirilen Van Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekibi, Vali Mehmet Emin Bilmez tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Vali Bilmez’den Vanlı itfaiyecilere teşekkür belgesi

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Antalya’da yaşanan yangınlara müdahale eden itfaiye ve VASKİ personelini makamında kabul etti. İtfaiye Daire Başkanı Abdulillah Arvas ve 13 İtfaiye personeli ile 2 VASKİ personelinin kabulünde Vali Mehmet Emin Bilmez, İtfaiye personellerine başarı ve teşekkür belgelerini takdim etti. Manavgat, Gündoğmuş ve İbradi ilçelerindeki yangınlarla mücadele eden itfaiye personellerine teşekkür eden Vali Mehmet Emin Bilmez, ‘‘İtfaiye personellerimiz gerek donanım gerekse tecrübeleriyle görevlerini en iyi şekilde yerine getiriyorlar. Destek için ekip oluşturduğumuzda çok sayıda arkadaşımız gönüllü bir şekilde gitmek istediğini bildirdi. Daire Başkanlığımızca uygun görülen personellerimiz 12 gün boyunca Antalya da canla başla mücadele etti. Her birinize ayrıca teşekkür ediyorum. Bu günde 5 memurumuza başarı belgesi, 10 işçimize de teşekkür belgelerini takdim ediyorum’’ dedi.

İtfaiye Daire Başkanı Abdulillah Arvas ise desteklerinden ötürü Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’e teşekkür etti.

Kabule, Vali Mehmet Emin Bilmez ve itfaiye personellerinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel ve VASKİ Genel Müdürü Ülker Cem Kaplan da katıldı.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2021, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER