banner24

Tuşba Belediyesi’nden sıcak çorba ikramı

Tuşba Belediyesi, tedavi için hastaneye gelen hasta ve hasta yakınları ile sağlık çalışanlarına sıcak çorba ikramında bulunuyor.

Tuşba Belediyesi’nden sıcak çorba ikramı

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Tuşba Belediyesi, gerek Van'da gerekse çevre illerde tedavi için Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi’ne gelen hasta ve hasta yakınlarını zorlu tedavi süreçlerinde yalnız bırakmayarak, soğuk kış günlerinde sıcak çorba ikramına başladı.

Her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirten Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, soğuk kış günlerinde hastaneye gelen hasta ve hasta yakınları ile fedakarca görev yapan sağlık çalışanlarını bir nebze olsa hayatlarını kolaylaştırmak için sıcak çorba ikramına başladıklarını söyledi. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Tuşba Belediyesi’nin insan odaklı hizmetlerini hız kesmeden sürdürdüklerini dile getiren Başkan Akman, “Bu zorlu süreçte vatandaşı yalnız bırakmıyor, elimizden gelen tüm desteği sunuyoruz” dedi.

Tuşba Belediyesi’nin yapmış olduğu sıcak çorba ikramından dolayı Başkan Akman ve ekibine teşekkür eden vatandaşlar, “Belediye Başkanımız Salih Akman ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Sabah bu güzel çorbayı bizlere ikram etmelerinden dolayı çok mutlu olduk. Hem sağlık çalışanları açısından iyi bir moral oluyor hem de il dışında gelen hasta ve yakınlarına bir katkı oluyor. Bu zorlu süreçte belediyemizin yapmış olduğu bu sıcak çorba ikramı içimizi ısıtıyor” dediler.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER