banner31

Türkmenoğlu: Van'da Ak belediyecilik ile tarih yazmak istiyoruz

AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, "Van'da AK Parti belediyeciliği ile tarih yazmak istiyoruz" dedi.

Türkmenoğlu: Van'da Ak belediyecilik ile tarih yazmak istiyoruz

    AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu Başkanlığında haftalık İl Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleşti.

Toplantiya Mileltvekilleri Osman Nuri Gülaçar ve Abdulahad Arvas da katıldı.

    AK Parti binasında yapılan Yönetim kurulu toplantısında konuşan İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, "Cumhurbaşkanımız ve kurucu Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlatmış olduğu "Gönül seferberliği " kapsamında hareket ederek, Van'da AK Parti belediyeciliği ile tarih yazmak istiyoruz" dedi.

AK KADROLARA DİKKAT ÇEKTİ 

     "Bu memleketin yegane sahibi AK Kadrolardır" vurgusunu yapan Başkan Türkmenoğlu, "Bugün büyük bir gururla 19 yıldan bu yana iktidarımız, devasa hizmetlerle dünyada tarih yazdı. Bizler bu hizmetler ışığında yürüyerek, kentimize daha büyük projelerin gelmesini sağlayacağız. Tecrübeli teşkilatlarımızla beraber, kentimizin hasret kaldığı AK Belediyecilik hizmetlerini 2023'ün ilk virajında getirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

"İNANMAK BAŞARMANIN YARISIDIR"

İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, toplantıda " Teşkilatlar Başarıya giden yolda öncü rol oynar, Bizler el ele gönül gönüle vererek, Cumhurbaşkanımızın davasına omuz vermeliyiz. Bu dava tüm dünya mazlumların davasıdır. Bu davaya inanmak başarmanın yarısıdır.Karşılıksız olarak emek verdiğimiz bu yol yarınlarımızın kurtuluş reçetesidir." dedi.

"HİZMET AK KADROLARIN İŞİDİR"

"Bizler siyasete ideolojik olarak bakmıyoruz" diyerek sözlerini sürdüren Türkmenoğlu, "Tam anlamıyla hizmet partisiyiz. Memleket olarak ideolojik davranan HDP zihniyetinde kurtularak, yeni ve akılcı hizmetlere AK Belediyecilik ile öncülük etmeliyiz. Bu arada 2002'den bu yana yaptığımız hizmetlere gölge düşürecek dedikoduları da ayrıca bertaraf etmeli, Van için, Türkiye için kenetlenerek bir bütün olmalıyız. Vanımızı Gazi Mecliste temsil eden seçilmiş 3 Milletvekillerimizle beraber, AK hizmetler için çalışıyoruz. Allah ülkemizin istikbaline zarar vermek isteyenlere fırsat vermesin. Rabbim bizleri iç ve dış güçlerin şerlerinden korusun" diyerek önemli mesajlar verdi.

    MİLLETVEKİLİ ARVAS: "SEFER BİZDEN, ZAFER ALLAH'TAN"

T.B.M.M'nin ara vermesiyle Van teşkilatlarıyla sahada aktif çalışmalar yapan Van Milletvekili Abdullahad Arvas, yaptığı açıklamada, "Bizler kadim şehrimiz için elimizi değil, gövdemizi taşın altına koyduk, Sefer bizden zafer Allah'tandır" dedi.

 Arvas, sözlerine devamla, "Bizleri hür iradeleriyle seçen hemşehrilerimizin teveccühlerine mazhar olduk. Şeffaf ve ilkeli siyaset yaparak, hizmet ediyoruz. Teşkilatlarımızla beraber köy, köy, kasaba, kasaba, mahalle, mahalle dolaşarak 19 yıllık iktidarımızın getirdiği hizmetlerin sunumlarını iyi yapmalıyız" ifadelerini kullanarak gayretli, çalışmalarından dolayı İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve teşkilatlara teşekkür etti.

GÜLAÇAR: DAHA GÜÇLÜ OLMALIYIZ 

    Ardından konuşan Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, "Bizler AK Parti teşkilatları olarak, geçmişte olduğu gibi bugün de da daha güçlü olmalıyız. Cumhuriyet tarihinde ilklere imza atan bir partiyiz. IMF'nin kontrolünde olan bir Ülkeyi sırtlayarak devasa hizmetlerle bugünlere getiren halkın kahramanı Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Van'ın göbeğinde yıkık dökük hizmet veren veren hastaneleri geride bırakarak, beş yıldızlı otel konforunda hastane yapılan günleri gördük. Çok şükür hem ülke olarak hem de Van olarak vatandaşlarımıza yakışan hizmetler dünyaya örnek oldu" ifadelerini kullandı.

    Gülaçar, bugün vefat eden Kıbrıs gazisi ve Belediye eski meclis üyesi Reşat Aktoğ başta olmak üzere geçmişte AK Parti'ye hizmet eden şu an hayatta olmayanlara rahmet diledi.

   Okunan Kuran-ı Kerim tilavetinden sonra toplantı sona erdi.

Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi 

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2021, 20:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER