Şevgin’den ilçe teşkilatlarına ziyaret

AK Parti 28. Dönem Milletvekili adayı adayı Celal Şevgin, ilçe teşkilatları ziyaret ederek, yapılması gereken çalışmalar hakkında önemli görüşmeler yaptı.

Şevgin’den ilçe teşkilatlarına ziyaret

AK Parti Van Milletvekili aday adayı Sanayici Celal Şevgin, ilçe ziyaretlerinde yaptığı açıklamada, ülkenin geleceği açısından AK Parti’nin seçimi büyük bir farkla kazanması gerektiğini söyledi.

28. Dönem AK Parti Van Milletvekili Aday Adayı Sanayici Celal Şevgin, ilçe teşkilatları kapsamında Tuşba İlçe Başkanı Mehmet Nuri Başdinç, İpekyolu İlçe Başkanı Ethem Görgülü ve Edremit İlçe Başkanı Sezer Bayramoğlu ile seçim öncesi önemli konular üzerine fikir alışverişinde bulundu.

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Celal Şevgin yaptığı açıklamada, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin çok önemli olduğunu belirterek, “AK Parti teşkilatlarında görev alan her birine çok teşekkür ediyorum. AK Parti Genel Merkezinden, taşra teşkilatlarına kadar görev alan her birine teşekkürlerimi, şükranlarımı sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu ülke için çok önemli bir değerdir. Bu anlamda AK Parti bayrağını dalgalandıran her bir kardeşime teşekkür ediyorum. İnşallah bizlerde 28. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisinde AK Parti Milletvekili olarak, halkımıza en iyi hizmetleri yapabilmek için çaba göstereceğiz. Biz her zaman bir olacağız, birlik olacağız. “Yarın değil, hemen şimdi” diyerek Türkiye’nin Yüzyılı sloganı ile yeni bir 100 yıl inşa etme hazırlığında olan partimize, çok daha fazla hizmet etmenin tam zamanı” dedi.

Şevgin, ilçe teşkilatlarını çok önemsediğini belirterek, önümüzdeki günlerde de her zaman için ilçe teşkilatları ile istişare halinde olacaklarını sözlerine ekledi.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2023, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER