Özsoy: Gençlik merkezleri, gençlerin yanında

Van Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy, gençlik merkezlerinin gençlerin yanında olduğunu belirterek, “Yüzüncü Yıl Üniversitesi yerleşkesinde hizmet veren YYÜ Genç Ofis çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Özsoy: Gençlik merkezleri, gençlerin yanında

Çatak, Başkale ve Saray ilçelerinde yeni hizmete açılan gençlik merkezlerinin bölgede duyurulması amacıyla gençlik merkezleri tanıtımları, gençlik konserleri, ebru sanatı, hat sanatı ve eğitsel çocuk oyunları ile gençler ve gönüllüleri buluşturuyor.

 Yapılan çalışmalar ile ilgili konuşan Van Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy “Sosyal, kültürel, sportif ve eğitim faaliyetleri ile gençlerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. YYÜ Genç Ofis iki haftada üç ilçemizde gerek ilçe merkezlerinde gerek köy okullarında sportif faaliyetler, gençlik konserleri, ebru, hat, kaligrafi gibi sanatlar, resim- takı geri dönüşüm sergileri ve eğitsel çocuk oyunları ile çeşitli faaliyetler yapmıştır. Bunun yanı sıra köy okullarımıza kitap, kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklar hediye edilmiştir. Bundan sonra da amacımız tüm ilçelerimiz ve köylerimizdeki çocuk ve gençlerimize bu hizmetleri ulaştırmaktır. Bu çalışmada emeği geçen tüm personel, eğitmen ve gönüllülerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2023, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER