Oflas, ev ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Tuşba Belediye Başkan Adayı Süleyman Oflas, yaklaşan yerel seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Adayı Oflas ziyaretlerinde, Tuşbaya hizmet için Tuşba’lıyı tanımak, Tuşba’lıyı bilmek, Tuşba’lıyı sevmek ve Tuşba’lı olmak gerektiğini ifade etti.

Oflas, ev ziyaretlerini sürdürüyor

Tuşba ilçesine bağlı tüm merkez mahallelerinde her akşam 4 evi ziyaret eden Başkan Adayı Süleyman Oflas, yürütecekleri projeleri anlatarak, destek ve dua taleplerinde bulundu.

İlçenin hizmete, gelişime açık bir bölgede, her türlü olumlu projenin renk katacağı potansiyelde olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Oflas, “Küçüklüğümden bu yana her karış toprağında anılarımın, yaşanmışlığımın olduğu bölgeye hizmet etme aşkıyla çalışıyoruz. Tuşba ismi bende çok derin bir yere sahip. Çocukluğum gözlerimin önüne geliyor. Tuşba’lıya, Tuşba’nın her sokağına hizmet etmek için bu bölgeyi, bu insanı sevmek gerekiyor. Tuşba’ya hizmet için Tuşba’lıyı tanımak, Tuşba’lıyı bilmek, Tuşba’lıyı sevmek ve Tuşba’lı olmak gerekir. Tuşba’lının sorununu kendi sorunu bilip çözüme kavuşturmamız gerekiyor. Rabbim bizleri mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

Tuşba Belediyesi'nin her kesimin Belediyesi olacağını anlatan Başkan adayı Oflas, “31 Mart gecesi nasip olurda hemşehrilerimiz bize yerel iktidarın mührünü 5 yıllığına teslim ettiğinde, kucaklayıcı, çözüm odaklı bir belediye anlayışıyla harekete geçeceğiz. Vatandaşlarımıza yönelik bir çok hizmet projemiz var. 28 ana başlıktan oluşan projelerimizin bir tanesi dahi hayal değil, yapılamayacak projeler değildir. Bu yüzden rahatız ve şeffaf bir şekilde yapacaklarımızı sıralayabiliyoruz. Fakat projelerimiz dışında bir hususu daha açık ve net bir şekilde ifade etmek istiyorum ki Randevu sistemini tamamen kaldıracağız. Kapımız hemşehrilerimizle açık olacak. Biz daha çok sahada olacağız. Fakat kuracağımız 'Hoşgeldin masası' ile gelen tüm talepler, sorun ve sıkıntılar hemşehrilerimizden alınıp, çözümü konusunda bire bir adım atacağız. Rabbim bizleri muvaffak eylesin. Yolumuz uzun ve meşakkatli. Bu süreci birlikte yöneteceğiz” ifadelerini kullandı.

VAN BÖLGE GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2024, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER