MHP Milletvekili Adayı Cancan, Bahçesaray halkıyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van 1. Sıra Milletvekili Adayı Yahya Cancan, İl Başkanı Salih Güngöralp ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Bahçesaray ilçesini ziyaret etti.

MHP Milletvekili Adayı Cancan, Bahçesaray halkıyla buluştu

Seçime kısa bir süre kala çalışmalarına devam eden Cancan, içe halkına yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bahçesaray ilçesinde konuşan Cancan, “14 Mayıs’ta yapılacak olan seçim vatana, millete ve devletimize hayırlı olsun. Elimizden geleni yapıyoruz. Fırsat buldukça sokağa inip vatandaşları dinliyor, onlarla fikir alış verişinde bulunuyoruz. Hem kendimizi tanıttık hem de vatandaşların isteklerini dinledik” dedi.

“TBMM’DE SESİNİZ OLMAYA ÇALIŞACAĞIM”

Neden aday olduğuyla ilgili konuşan Cancan, “İlimize hizmet yapmak için aday olduk ve ilimiz için yapılacak çok hizmetlerin olduğunu da biliyoruz. Bugün sizlerin yanına geldiğim gibi yine hep yanınızda olacağım. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) sizlerin sesi olmaya çalışacağım. Hiç yolumdan sapmadım Allah’ın izni sizlerin desteği ve duası ile de hayatım boyunca şaşmayacağım. Allah sizlere huzurlar versin. Ben şahsım adına sizleri kardeşim olarak görüyorum ve bende sizlerin bir kardeşi olarak sizlerden oy isteme hakkını buluyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmanın ardından vatandaşlarla sohbet eden ve sorunları dinleyen MHP heyeti, seçim çalışmalarına diğer alanlarda devam etti.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2023, 08:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER