MHP heyetinden Müdür Aydın’a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177. yıldönümü nedeniyle tüm polis teşkilat çalışanlarının haftasını kutladı.

MHP heyetinden Müdür Aydın’a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan ve yönetim kurulu ile birlikte Van il Emniyet müdürü Atanur Aydın’ı makamında ziyarette bulunup polis bayramını kutladılar.

MHP Tuşba İlçe Başkanı Yahya Cancan “Türk Emniyet Teşkilatının halkın huzur ve güven ortamının bozulmaması için gerektiğinde gözünü dahi kırpmadan canını feda eden , gerektiğinde ise sevgi dolu, güler yüzlü özveriyle, korkusuz hizmet veren kahraman polislerimize borçluyuz. Türk Polis Teşkilatımızın 177’nci kuruluş yıldönümünü ve Polis Haftası’nı kutluyorum” diye konuştu.

MHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın ise, “Milliyetçi Hareket Van Tuşba ilçe Başkanı ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER