Lokman Hekim Van Hastanesi'nin Acil Servisi yenilendi

Lokman Hekim Van Hastanesi, son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla yenilediği acil servisinin açılışını gerçekleştirdi.

Lokman Hekim Van Hastanesi'nin Acil Servisi yenilendi

Sağlıkta her geçen gün hizmet kalitesini yükselten Lokman Hekim Van Hastanesinin acil servisi baştan sona yenilendi.

Açılış kurdelesini kesen Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, “Halkımıza, hastalarımıza şifa dağıtan, onların acılarının, ıstıraplarının dinmesine katkı sağlayan hastanemizde böyle güzel bir yaptırımdan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Doktorlarımızın, sağlık çalışanlarımızın ve bunlara yardımcı olan idare destek personellerimizden temizlik personellerine kadar hepsine Allah güç, kuvvet versin diyorum. Lokman Hekim Hastanemiz, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada şehrimize değer üretecektir” dedi.

Lokman Hekim Van Hastanesi Genel Müdürü Fatih Doğan ise 423 metrekarelik bir alanın revize edildiğini ifade ederek, “Hastalarımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına yenileme çalışmalarına girdik ve toplam 423 metrekarelik bir alanı revize etmiş olduk. Acil servisimizde 15 yataklı müşahede alanımızın yanı sıra CPR alanımız, yeşil, sarı ve kırmızı alanımızla birlikte muayene kabinlerimiz yer almaktadır. Hastalarımız şu anda müşahede de daha rahat hizmet alabiliyor ve böylelikle daha kaliteli hizmet alımına başlamış oldu. İnşallah daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunacağız” ifadelerini kullandı.

Son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla yenilenen acil servisin açılışına Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı, İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın, Lokman Hekim Hastaneleri Grup CEO’su Süleyman Alper İnceöz ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Celil Göçer, Dış İlişkiler ve Uluslararası Hizmetler Direktörü Hakan Süslü, Lokman Hekim Van Hastanesi Genel Müdürü Fatih Doğan, Hastane Başhekimi Doç. Dr. Veli Avcı, bazı kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve hastane yönetimi katıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2024, 13:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER