Kaymakam Aydın, Vanlılara veda etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla geçtiğimiz hafta Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren kararnameyle, 491 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirilmişti. Bu kapsamda Yozgat Sorgun Kaymakamlığı'na atanan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Vanlılara veda etti.

Kaymakam Aydın, Vanlılara veda etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle birlikte Van'da görev yapan 5 kaymakamın görev yeri değişmişti.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan İhsan Emre Aydın, Yozgat Sorgun Kaymakamı olarak atanırken, Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan Muhammed Emin Nasır ise, Bilgi Teknolojileri Genel Müdürlüğü'ne Şube Müdürü olarak atanmıştı.

Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan Nuri Mehmetbeyoğlu, Ankara Kızılcıhamam Kaymakamı olarak atanırken, Saray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak görev yapan Yunus Ataman, Kahramanmaraş Elbistan Kaymakamı olarak atanmıştı.

Gürpınar Kaymakamı olarak görev yapan Fatih Kayabaşı ise Samsun Alaçam Kaymakamı olarak atanmıştı.

"ÖNEMLİ PROJELERİ HAYATA GEÇİRME İMKANINA SAHİP OLDUK"

Bu kapsamda Yozgat Sorgun Kaymakamlığı'na atanan ve veda mesajı yayınlayan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, "Değerli hemşehrilerim; Bugün sizlerle veda etmek üzere buradayım. İki yıl boyunca İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak görev yapmak benim için büyük bir onur ve gurur kaynağı oldu. Bu süre zarfında sizlerle birlikte çalışmak, İpekyolu ilçemizin daha da gelişmesi ve kalkınması için çaba göstermek benim için büyük bir mutluluk oldu. Göreve geldiğimizden bu yana alt yapıdan üst yapıya, eğitimden sağlığa, kültürden çevreye birçok alanda önemli projeleri hayata geçirme imkanına sahip olduk. İlçemize değer katan bu projeleri, gelecek nesillere güzel bir miras olarak bıraktığımızı düşünüyorum. Sizlerin desteği, katkısı ve güveni olmadan bu projeleri gerçekleştirmemiz mümkün olmazdı. İpekyolu halkıyla birlikte el ele vererek, sorunları çözmeye ve yeni fırsatlar yaratmaya çalıştık. Bu birliktelik sayesinde İpekyolu ilçesi daha da güçlendi ve kalkındı. Ancak her ayrılık bir veda gerektirir. Son yayınlanan Mülki İdare Amirleri Kararnamesine ile Yozgat'ın Sorgun ilçesine atanmış bulunuyorum. Bugün görev süremizin sona erdiği anlamına geliyor. Önümüzde başka görevler ve sorumluluklar olduğunu biliyoruz. Ancak şunu bilmenizi istiyorum ki, İpekyolu ilçesine olan sevgim ve bağlılığım hiçbir zaman azalmayacak. Sizlerle yaşadığımız güzel anıları, ortak projelerimizi ve beraber geçirdiğimiz zamanları her zaman içimizde taşıyacağımızı bilmenizi istiyorum. Yaptığımız çalışmaların sadece bir başlangıç olduğunu düşünüyorum. İpekyolu ilçesi için daha birçok potansiyel ve fırsat olduğuna inanıyorum. Sizlerin desteğiyle bu potansiyeli daha da ortaya çıkaracak, ilçemizi daha da ileri taşıyacak olan meslektaşlarıma başarılar diliyorum. Hepinize teşekkür etmek istiyorum. Bana gösterdiğiniz destek, güven ve katkılarınız için minnettarım. İpekyolu ilçesinin güzelliğine, zenginliklerine ve insanlarına olan sevgim hiçbir zaman azalmayacak. Tüm hemşehrilerime selam ve saygılarımı iletiyorum. Kalın sağlıcakla" ifadelerine yer verdi.

VAN BÖLGE GAZETESİ: HACI YILMAZ

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2023, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER