Kayatürk, genç seçmenlerle buluştu

AK Parti Van Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk, Van Yüzücü Yıl Üniversitesi sosyal tesislerinde düzenlenen programda genç seçmenlerle buluştu.

Kayatürk, genç seçmenlerle buluştu

Program kapsamında gençlerle sohbet ederek seçimler için destek isteyen AK Parti Van Milletvekili Adayı Burhan Kayatürk, gençlerin enerjisi ve vizyonlarından memnun olduklarını belirtti.

Geleceğin Türkiye’sini gençlere emanet edeceklerini söyleyen Kayatürk, “Türkiye Yüzyılı, Durmak Yok, Yola Devam sloganıyla çıktığımız yolda 'Doğru Adam Doğru Yolda Her Zaman Her Yerde Recep Tayyip Erdoğan' diyerek yürüyoruz. Elbette ki gençlerimiz bugünün hayali yarının gerçeğidir. Bu emanetleri, bayrağı, vatanı onlara emanet edeceğiz. Gençlerin çok büyük bir teveccühü var. Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı tam bir güç vererek yanında duruyorlar. Bizim tecrübelerimiz, onların vizyonları ile birleştiği zaman sahada inanılmaz güzel bir enerji oluşuyor. Biz gençliğe inanıyoruz. Gençliğimizi çok seviyoruz. Diğer cenahların söylediği gibi gençlikle ilgili hiçbir kaygımız yok. Gençlerin bize kattığı inanılmaz vizyonlar oluyor. Onların enerjisi ile açıkçası biz hiç yorulmuyoruz. Enerjimizi şu an sahaya hakimiyetimizi gençlerden aldığımız desteğe borçluyuz. Onun için onlara minnettarız. Özellikle Türkiye'nin içinden geçmekte olan süreci kendilerine bir fırsat zannedip bu sefer, hain emel demeyeyim çok ağır olacak belki ama birilerinin emellerine uygun sonuç alacağını zannedenlere milletimizin bir kez daha sandıkta çok net cevap vereceğinin müjdesini sahada görüyoruz. Biz her zaman milletimizle beraber, inşallah muhteşem Türkiye için yürüyüşe devam edeceğiz. Geleceğin Türkiye'sini onlara emanet edeceğiz. O yüzden bu konuda daha hassas olmalarını bekliyoruz. Özellikle son dönemlerde Z kuşağı diye yutturulmaya çalışılan bu mottoları ya da kalıpları reddetmelerini istiyoruz. Onlar bu vatanın evladı. Bu vatanı da onlar geleceğe götürecekler” ifadelerini kullandı.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2023, 14:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER