Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Vanlılarla buluşacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14.00'te Van'a gelecek. 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçim çalışmaları kapsamında Van'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vanlılarla buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Vanlılarla buluşacak

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimine sayılı günler kalırken, milletvekili adaylarının yanı sıra, Cumhurbaşkanı adayları da illeri tek tek ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'Doğru Zaman, Doğru Adam' sloganıyla bugün Vanlılarla buluşacak. Beşyol Meydanı'nda saat 14.00'te yapılacak olan mitinge Vanlıların yoğun ilgi göstermesi beklenirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Vanlılara önemli müjdeler vermesi bekleniyor.

14 Mayıs'ta gerçekleşecek olan genel seçimler kapsamında tüm partilerde çalışmalar hız kazanırken, Cumhurbaşkanı adaylarının illerde yaptığı programlar da devam ediyor. Söz konusu çalışmalar kapsamında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 14.00'te Van'da olacak.

Beşyol Meydanı'nda düzenlenecek olan mitingde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vanlılara hitap edecek. Türkiye 14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine kitlenirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Van'da çok önemli açıklamalarda yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanlığı yarışında Cumhur İttifakı'nın adayı AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Millet İttifakı'nın adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi'nin adayı Muharrem İnce ve ATA İttifakı adayı Sinan Oğan yarışacak.

Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi tam kadro sahaya inerek 14 Mayıs seçimlerine yönelik çalışmalarına hız verdi. Daha önce birçok ilde miting düzenleyen ve halka hitap ederek, önemli müjdeler veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ise Vanlılarla buluşacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Van'da düzenleyeceği miting öncesi AK Parti Van İl Başkanlığı tarafından il genelinde AK Parti bayrakları asılırken, mitinge yoğun bir katılımın olması bekleniyor.

Seçime sayılı günler kalırken, çalışmalarına hız veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu süreçte birçok ili ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edecek.

VAN BÖLGE GAZETESİ: HACI YILMAZ

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2023, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER