Cancan’dan Erçek, Alaköy ve Karagündüz’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Van Milletvekili 1. Sıra Adayı Yahya Cancan, MHP İl Başkanı Salih Güngöralp ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

Cancan’dan Erçek, Alaköy ve Karagündüz’e ziyaret

Seçim çalışmaları kapsamın da ziyaretlerini sürdüren MHP Van Milletvekili 1. Sıra Milletvekili Adayı Yahya Cancan, Alaköy Erçek ve Karagündüz halkını ziyaret ederek köylüler ile bir süre sohbet etti.

‘Adaylığımızın temelinde yatan bu birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını geliştirmek birliğimizi tesis etmektir’ diyen Milletvekili Adayı Cancan, “Bildiğiniz gibi önümüzde 14 Mayıs tarihinde sadece bölgemizin değil tüm Türkiye’nin kaderini tayin edecek bir seçimle karşı karşıyayız. Geçmiş dönemlerde seçimler oldu, bu seçimler tamamen görüşlerin yani siyasi partilerin taraftarlarının bir mücadelesiydi ama bugünkü seçim geçmiş seçimlerden çok farklı. Olacak biz bu seçimlere ilk çıktığımız zaman temel görüşümüz sevgi, kardeşlik sloganı ile yola çıktık. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını geliştirmek birliğimizi pekiştirmek için huzurlarınıza çıktım. Biz yola çıkarken özellikle şunu vurguluyoruz, diyoruz ki hangi siyasi görüşten olursa olsun, hangi etnik gruptan olursa olsun, hangi mezhepten olursa olsun, hangi aşiretten olursa olsun herkesi cenabı hakkın bir mukaddes emaneti olarak görüyor ve kucaklıyoruz. Bunun için herkesi baş tacı ilan ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2023, 08:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER