Başkan Vekili Aydın, halkla bir araya geliyor

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, halk toplantıları gerçekleştirerek çözümler üretmeye devam ettiklerini söyledi.

Başkan Vekili Aydın, halkla bir araya geliyor

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, belediye konferans salonunda halk toplantısı gerçekleştirdi. Aydın, vatandaşlar ile karşılıklı fikir alışverişleri yaparak çözümler ürettiklerini söyledi.

Vatandaşların taleplerinin her zaman kendileri için değerli olduğunu belirten Başkan Vekili Aydın, "Halk gününe katılan hemşehrilerimiz, doğrudan sorunlarını, sıkıntılarını, istek ve taleplerini bizlere bildirsin istiyoruz. Halk günlerimizde hemşehrilerimizle birebir görüşerek onların sorunlarını dinliyor, çözüme kavuşması için de bir ekip ruhu içerisinde çaba ve gayret gösteriyoruz. Zaman zaman mahallelerimizde ve ilçe merkezimizde hemşehrilerimizle bir araya gelerek toplantılar düzenliyoruz. Hemşehrilerimiz ile birlikte yürütmüş olduğumuz çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugünde belediyemiz konferans salonunda hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek, istek ve önerileri değerlendirdik.  Yapılması gereken çalışmalar ile ilgili birim müdürlerimize gerekli talimatları verdik. Hemşehrilerimizin talepleri bizim için her zaman değerlidir. Bu talep ve önerileri çok önemsiyoruz. Belli bir program dahilinde halk toplantılarımız ilerleyen günlerde de devam edecek" ifadelerini kullandı.

Van Bölge Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2023, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner13