Başkan Şeylan esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, AK Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanı Kerem Sancar ile birlikte, talep ve önerileri değerlendirmek üzere rutin olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Şeylan esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan daha iyi hizmet sunmak için İş yerlerini tek tek ziyaret edip İlçe Esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla istişarelerde bulundu. 

Esnaf ziyaretinden sonra açıklamalarda bulunan Başkan Şeylan, "Belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaştık. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu olduk. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Yaptığımız hizmetleri esnaflarımızın, vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz" şeklinde konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaflar ise, "Belediye Başkanımızı işyerlerimizde görmek bizleri mutlu ediyor. Talep ve sorunları kendisine iletme fırsatı buluyoruz. Başkanımıza ve ekibine hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz" dediler.

BAŞKAN ŞEYLAN'DAN TUĞGENERAL ŞEN'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çatak Belediye Başkanı Abdurrahman Şeylan, İlçe Kaymakamı Sercan Sakarya ile birlikte Van İl Jandarma Komutanı olarak atanan Tuğgeneral Adem Şen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Şeylan İl Jandarma Komutanı olarak atanan Tuğgeneral Adem Şen ile bir süre görüşerek Çatak Hurkan köprüsü ve Rafting sporcularının bulunduğu fotoğraf tablosunu hediye etti.

Van Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Adem Şen'de Başkan Şeylan ve Kaymakam Sakarya'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHİM ATİŞ

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2023, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner29

banner43