Başkale, modern düğün salonuna kavuşuyor

Van'ın Başkale Belediyesi ilçe genelindeki çalışmalarını sürdürürken, öte yandan vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması için yatırımlar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda belediye tarafından, ilçeye modern bir düğün ve toplantı salonu kazandırılması için çalışmalar devam ediyor.

Başkale, modern düğün salonuna kavuşuyor

Başkale Belediyesi, ilçe genelinde yapmış olduğu yatırımlarını tüm hızıyla sürdürüyor. İlçe genelindeki yatırım çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren ilçe belediyesi, ilçeye modern düğün ve toplantı kazandırmak için faaliyetlerini devam ettiriyor.

Van'ın Başkale ilçesi sakinleri sosyal ve kültürel faaliyetlerde kullanabilecekleri modern bir düğün salonuna kavuşuyor.

Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Çelik, bitimine sayılı günler kalan Başkale Düğün ve Toplantı Salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

İlçenin daha da gelişmesi için çabaladıklarını belirten Kaymakam ve Belediye Başkan Mustafa Çelik, önümüzdeki günlerde hayata geçirecekleri modern düğün ve toplantı salonu ile ilçenin önemli bir ihtiyacını daha gidereceklerini söyledi.

Çelik, Başkale Millet Bahçesi ve Mesire Alanı'nda bin 350 metrekare alan üzerinde inşa edilen modern düğün ve toplantı salonunun gerek kapalı alanda gerekse açık alanda ilçenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceğini vurguladı.

İlçelerine sosyal kültürel faaliyetlerde ve düğünlerde kullanabilecekleri modern bir salon kazandırıldığı için memnun olduklarını belirten ilçe halkı ise, Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Çelik'e teşekkür etti.

İlçenin önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan düğün salonunun önümüzdeki günlerde hizmete açılması bekleniyor.

Başkale Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Çelik, inşaat alanında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çelik bitme aşamasına gelen düğün salonun önemli bir ihtiyacı karşılayacağını vurguladı.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHMİ TEKDUR

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2023, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER