Aydın’dan evi yanan ailelere geçmiş olsun ziyareti

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Hacıbekir Mahallesi Bağlar 1. Sokak  ve Lale Paşa 10. Sokak'ta evleri yanan  aileleri ziyaret ederek yanlarında olduğunu söyledi.

Aydın’dan evi yanan ailelere geçmiş olsun ziyareti

Hacıbekir Mahallesi Bağlar 1. Sokak ve Lale Paşa 10. Sokakta Ali Tekin'e ait evde önceki gece sobadan kaynaklanan yangında evin bir odası tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi. Ayrıca evin diğer bölümleri de yangından etkilendi.

Yine Hacıbekir Mahallesi Bağlar 1. Sokak'ta İkamet eden Magada Ustaraşvılı adlı yabancı uyruklu şahsın evinde de elektrikten kaynaklı meydana gelen yangında oturduğu evin kullanılamaz durumda olduğu görüldü. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın, Tekin ve Ustaraşvılı ailelerini evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu. Yangında zarar gören ailelere her türlü desteğin verileceğini ifade etti.

Aydın, "İlçemiz Hacıbekir Mahallesi Bağlar 1. Sokak ve Lale Paşa 10. Sokak'ta evleri yanan Tekin ve Ustaraşvılı ailelerine geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Can kaybımızın olmaması tek tesellimiz. İpekyolu Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak yangınzede ailelermizin ihtiyaçlarının giderilmesi için ilgili birimlerimize gerekli talimatları vermiş bulunmaktayız. Bu süre içinde ailelerimizin mağdur olmamaları için kendilerine kira desteğinde bulunacağız. Yangıdan dolayı zarar gören ailelerimizin evlerinin onarımına da katkıda bulunacağız" ifadelerini kullandı.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER