banner31

Ağrılı Dönerci Sofi, Van'da hizmete açıldı

Türkiye'nin en yüksek 5137 rakımlı Ağrı Dağı'nın eteklerindeki yaylalarda doğal olarak yetişen şifalı otlarıyla beslenen sürülerin etlerini Vanlılarla buluşturan, Ağrı'nın meşhur yaprak döneri olarak bilinen 'Dönerci Sofi' yeni yüzüyle Van'da hizmete açıldı.

Ağrılı Dönerci Sofi, Van'da hizmete açıldı

Şükrü Tüncer ve Kadri Görürüm ortaklığında Kazım Karabekir Caddesi Elite World Oteli karşısında vatandaşlara hizmet vermeye başlayan Ağrılı Dönerci Sofi, Van'ın markası olma iddiasını taşıyor.

Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, Van Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Emin Tuğrul, Van Fırıncılar Odası Başkanı Sabri Işık, STK temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı açılışa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Uygun fiyatları, kaliteli hizmet anlayışı, et döner, iskender, ızgara çeşitleri ve farklı menüsüyle, gıda güvenliğini maksimum seviyede tutarak müşterilerine nezih bir ortamda hizmet vermeye başlayan Ağrılı Dönerci Sofi, kaliteden ödün vermiyor.

"VANLILARA EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ"

Açılış sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan İşletme sahibi Şükrü Tuncer, "Meşhur Ağrılı Dönerci Sofi ülkemizde adını duyuran bir markadır. Dekoruyla, deneyimli personeliyle, hizmet anlayışımızla, kalitemizle huzur veren mekânımızla Vanlılara en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağız. Kaliteden asla ödün vermeyeceğiz. Güler yüzlü personellerimiz ele hizmetimizle fark yaratacağımıza inanıyoruz. Müşterilerimize yüzde yüz et, yüzde yüz lezzet garantisi veriyoruz. Zengin menüsüyle damak tadının yanı sıra göze de hitap eden Ağrılı Dönerci Sofi büyük bir markadır. Türkiye'nin farklı illerinde şubeleri bulunmaktadır. Türkiye'nin en yüksek Ağrı Dağı etekleri yaylalarında doğal olarak yetişen, şifalı otlarla beslenen sürülerimizin etlerini özel soslarımızla harmanlayarak müşterilerimize eşsiz lezzet sunuyoruz. Kendine has lezzetleri var. Yemek menümüzde çorba çeşitlerimizin yanı sıra karışık ızgara, pilav üstü et döner, İskender, salata, sos çeşitleri, çiğköfte, soğuk ve sıcak içecekler bulunuyor. Van'da yapılmayanları yapacağız. Vanlı hemşerilerimize elimizden gelen her türlü hizmetin en iyisini sunacağız. İlimizin istihdamına katkı sunmak için 17 kişi istihdam edeceğiz. Misafirlerimizi mekanımıza bekliyoruz. Van'da her toplantı, doğum günü, nişan, kadınlar günü, evlilik yıldönümü, bayanlara özel günler, basın toplantısı gibi etkinliklerde hizmet verebiliyoruz. Değerli Van halkını Meşhur Ağrılı Dönerci Sofi'ye bekliyoruz. Gelip kalitemizi görmelerini istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Açılış sonrası Van TSO Başkanı Necdet Takva, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ağrılı Dönerci Sofi işletme ortakları Şükrü Tüncer ve Kadri Görürüm'e "İş Yeri Siftah Sertifikası" takdim etti.

İşletme ortakları Şükrü Tüncer ve Kadri Görürüm davetlilere teşekkür etti.

Van Bölge Gazetesi: Hacı Yılmaz

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER