Aday Adayı Kayatürk, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ayhan Kayatürk esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Aday Adayı Kayatürk, seçim çalışmalarını sürdürüyor

Ak Parti Van Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ayhan Kayatürk seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyareti yaparak, esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunup talep ve isteklerini dinledi.

Aday adaylığı süreci kapsamında çalışmalar yürüten Kayatürk esnaf ve vatandaşların yerel yönetimlerden beklentilerini de öğrendi.

Ziyaretleri sırasında Van’dan neden aday adayı olduğu konusuna da açıklık getiren Kayatürk, “Çok uzun yıllara dayanan kamu yöneticilik deneyimimi ve Belediyecilik hizmetlerinin yürütüldüğü Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve İller Bankası gibi uzman kuruluşlarda edindiğim tecrübelerimi siyasete atılarak hizmete dönüştürmek istiyorum. Kadim Şehir Van’ın kaderini değiştirmek ve hak ettiği yere getirmek ve marka şehirlerarasına katmak en büyük hedefimdir” dedi.

Halka hizmet için yerel yönetimlerin çok önemli olduğuna da belirten Kayatürk, “Bu konuda çok heyecanlı ve istekliyim. Bilgimi, birikimimi halkımızın emrine sunmak istiyorum. Van’ın geleceğine yön verebilecek vizyona sahip stratejik planları ve projeleri olan biri olarak Van’a ve Vanlılara hizmet etmekten haz duyacağım” ifadelerini kullandı.

VAN BÖLGE GAZETESİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER