Tuşba Belediyesi'nde Ak Parti'li meclis üyelerinden başsağlığı mesajı...

Tuşba Belediyesi Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Grubu, İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı mesajı yayınladı.

Tuşba Belediyesi'nde Ak Parti'li meclis üyelerinden başsağlığı mesajı...

 
    Tuşba Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Olağan Meclis toplantısı Belediye Başkanı Salih Akman başkanlığında bugün gerçekleştirilen ilk oturum ile başladı. Gündem maddelerinin komisyonlara sevk edildiği ilk oturum da İzmir’de yaşanan depremde hayatlarını kaybedenlerde unutulmadı.

     AK Parti Grubu adına İzmir’de yaşanan depremden dolayı hazırlanan başsağlığı mesajını okuyan Grup Sözcüsü Sıracettin Ünlü, İzmir’de yaşanan depremin Türkiye’yi derinde etkilediğini belirterek, “30 Ekim Cuma günü merkez üssü İzmir’in Seferihisar olan 6.6 büyüklüğündeki depremde maalesef çok sayıda vatandaşımız hayatını kaybederken, yüzlerce vatandaşımız da yaralandı. İzmir zor günler ve geceler yaşıyor. 2011 yılında 2 büyük deprem yaşayan bizler, İzmirlilerin acılarını yüreğimizde hissediyoruz. Bu vesileyle yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet ailelerine ve yakınlarına başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2020, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER