Türkmenoğlu, MHP ve HÜDA PAR'ı ziyaret etti

AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve beraberindeki Başkan Yardımcıları Abdullah Çalım, Sinan Başak ve Mehmet Tuğrul MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ve HÜDA PAR Van İl Başkanı Rasim Saygın ’makamında ziyaret etti..

Türkmenoğlu,  MHP ve HÜDA PAR'ı ziyaret etti
Başkan Kayhan Türkmenoğlu ve heyetinin ilk durağı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) oldu.
AK Parti tarafından düzenlenen hayırlı olsun ziyaretinde açıklama yapan Kayhan Türkmenoğlu, “Malumunuz Türkiye’de Covid 19 salgını nedeniyle ziyaretlerde bulunamıyorduk. Geçen aylarda yapmış olduğunuz İl kongrenize katılamadığımızdan dolayı ziyaretimiz bugünlere nasip oldu. Özellikle tüm teşkilatımız adına sizlere hayırlı olsun temennilerimizi iletiyoruz. Van’ımıza güzel hizmetler ve katkılar sunacağınız inancıyla hepinize saygılar, sevgiler ve muhabbetlerimizi iletiyoruz” dedi.
Yapılan ziyaretin sonunda AK Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu tarafından MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp’a günün anısına Osmanlı Tuğralı tablo hediye etti.
Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden MHP Van İl Başkanı Salih Güngöralp ise, “Partiler olarak kongre süreçlerimiz çok coşkulu geçmese de yine de çok güzel geçti. Bu süreçte sizlerin de kongre süreci oldu ve sizlerde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyi Van ilimizde en iyi bir şekilde ağırladınız ve kendisi de memnun ayrıldı ilimizden. Cumhur ittifakı olarak sizlere ve yeni yönetiminize de hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. Van hepimizindir ve birlikte elimizi taşın altına koyarak canımızı adamışız bu bölgede. Cumhur ittifakımızı daha güzel ve başarılı bir şekilde daha iyi günlere kavuşturacağımız çalışmalar yapacağız inşallah. Hepimize yeni yönetim hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
.
Hüda Par ziyareti...
HÜDA PAR Van İl Başkanlığının gösterdikleri sıcak ilgi alakadan dolayı konuşmasına teşekkürle başlayan Ak Parti İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, "Memleketin gelişmesi için siyasette ortak iradenin şart olduğunu söyledi. Kentimiz bazen yerel seçimlerinde muhalif tavır sergiledi. Halbuki şehirleşme konusunda gelişme gösteren Kayseri başta olmak üzere büyük şehirler iktidarda bulunan partileri tercih ederek gelişme yönümde önemli mesafeler kat etmişler. Umarız Van halkı memleketimizin gelişmesi için başında söylediğim gibi siyasette ortak irade şarttır" dedi.
Sohbetler sırasında Ak Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nun fikirlerine katıldığını söyleyen HÜDA PAR Van İl Başkanı Rasim Sayğın, Memleket için çevre yolu, 18. Madde gibi konularda dayanışmanın ve güç birliği yapmanın Van’ın kalkınması için elzem olduğunu belirterek, Türkmenoğlu ve heyetine teşekkür etti.
Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2020, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER