Zafer Albayrak, Muhtar Adaylığını açıkladı

Genç Girişimci – İş İnsanı Zafer Albayrak, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Kevenli Mahalle'sine muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Zafer Albayrak, Muhtar Adaylığını açıkladı

İpekyolu ilçesi Kevenli Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların daha güçlü bir temsilcisi olması amacıyla muhtar adaylığını açıklayan Zafer Albayrak, mahallenin birlik ve beraberlik içinde daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çıktığı bu yolda projelerini ve hedeflerini paylaştı.

Muhtar adayı Zafer Albayrak, yaptığı açıklamada, Kevenli Mahallesi'nin zengin kültürüne olan derin bağlılığını ve mahallenin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek daha güzel bir gelecek inşa etmeyi amaçladıklarını belirtti.

Tüm Bilgi ve Tecrübemi Mahalleme Hizmet İçin Kullanacağım cümlesine vurgu yapan muhtar adayı Albayrak" Ekibimizle Mahalle sakinlerinin katılımını ve desteklerini önemseyen bir yaklaşım ile  benimseyerek, seçilmemiz halinde tüm mahalle sakinleri söz sahibi olmasını sağlayacak bir anlayış içinde olacağız. Kevenli Mahallemizin daha güzel daha huzurlu bir mahalle inşa etmek adına yola çıkarken, mahalle sakinlerinden gelen her türlü görüş, öneri ve eleştiriyi değerli buluyoruz” dedi.

"TÜM MAHALLE SAKİNLERİNE BİRLİKTELİK ÇAĞRISI YAPTI"

Bilgili birikimli ve genç muhtar adayı Albayrak, “Tüm mahalle sakinlerinin birliktelik içinde daha güçlü daha kararlı geleceğe eser bırakacak projeleri hedefliyoruz. Tüm saygı değer Kevenli Mahalle sakinlerimizin desteğini bekliyorum” diye konuştu.

"WHATSAPP DESTEK HATTI 7/24 HİZMETİNİZDE OLACAK"

Muhtar adayı Zafer Albayrak seçilmesi halinde, başlatacağı yeni uygulama ile birlikte “Kevenli Mahalle Muhtarlığımıza ait kuracağımız WhatsApp ihbar hattına her türlü öneri, şikâyet, talep ve ihbarın kolayca iletebileceksiniz" dedi.

Bankamatik muhtarı değil, gönüllerin muhtarı olmaya talip olduğunu söyleyen Albayrak, “31 Mart seçimleri için mahallemizdeki ve ilimizdeki tüm adaylara başarılar diliyorum. Demokratik ve ahlaki kurallar içerisinde bir seçim olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2024, 15:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mercan uygun
Mercan uygun - 5 ay Önce

Daima güvencemiz yüksek her türlü yardıma atacak desteğinede inanma ya hazırız

SIRADAKİ HABER