Yapıcıoğlu bugün Vanlılarla buluşacak

Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bugün Van'a gelecek. 31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri kapsamında bugün Van'a gelecek olan Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nun, Van'da önemli açıklamalarda bulunması vermesi bekleniyor.

Yapıcıoğlu bugün Vanlılarla buluşacak

Mahalli İdareler Seçimlerine 2 haftadan az bir süre kalırken, belediye başkan adayları çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Parti liderleri ise şehirleri ziyaret ederek, vatandaşlarla buluşuyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz hafta Cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Cumartesi günü ise Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ı ağırlayan olan Van, bugün ise Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nu misafir edecek.

Hür Dava Partisi Van İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Beşyol Meydanı'nda saat 14.00'te yapılacak olan mitinge, Genel Başkan Yapıcıoğlu'nun önemli mesajlar vermesi bekleniyor.

31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında tüm partilerde çalışmalar hız kazandı. Liderlerin illerdeki mitingleri hız kazanırken, belediye başkan adayları ise il genelinde çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor.

Söz konusu çalışmalar kapsamında Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bugün Van'da olacak. Yapıcıoğlu, bugün saat 14.00'te Beşyol Meydanı'nda düzenlenecek olan mitingde Vanlılara hitap edecek.

Daha önce birçok ilde miting düzenleyen ve halka hitap ederek, önemli müjdeler veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Cuma günü, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ı ise Cumartesi günü ağırlayan Van, bugün ise Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nu misafir edecek.

Hür Dava Partisi Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu'nun Van'da düzenleyeceği miting öncesi Hür Dava Partisi Van İl Başkanlığı tarafından çalışmalar tamamlanırken, mitinge yoğun bir katılımın olması bekleniyor.

Seçime sayılı günler kalırken, çalışmalarına hız veren liderler, bu süreçte birçok ili ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor.

Van Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere İpekyolu, Tuşba, Erciş, Saray, Gevaş, Muradiye, Özalp, Başkale'de ve diğer ilçelerde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdüren Hür Dava Partisi belediye başkan adayları, 31 Mart'taki seçimde önemli sonuçlar elde etmek istiyor.

Bu kapsamda Hür Dava Partisi'nden Mehmet Mehdi Oğuz'un da aralarında bulunduğu 22 isim Van Büyükşehir Belediyesi için yarışıyor. AK Parti'den Abdulahat Arvas, DEM Parti'den Abdullah Zeydan, CHP'den Şükrü Şahar, Yeniden Refah Partisi'nden Dr. Abdullah Sadıksoy, Saadet Partisi'nden Özay İlhan, İyi Parti'den Abdullah Akbaş'ın yer aldığı seçimlerde, nasıl sonuçlar alınacağı merak ediliyor.

Bu kapsamda Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Adalet ve Kalkınma Partisi'nden Abdulahat Arvas, İyi Parti'den Abdullah Akbaş, Memleket Partisi'nden Ali Ertuğrul Aybey, Demokrat Sol Parti'den Tuğçe Tekçe Ermiş, Yeniden Refah Partisi'nden Abdullah Sadıksoy, Hakların Eşitlik ve Demokrasi Partisi'nden Abdullah Zeydan, Türkiye Komünist Partisi'nden Onur Yılmaz, Zafer Partisi'nden Mehmet Emin Özbey, Halkın Kurtuluş Partisi'nden Sait Kıran, Türkiye Komünist Hareketi Partisi'nden Mehmet Altıntaş, Bağımsız Türkiye Partisi'nden Zeynep Selim Keleş, Yeni Türkiye Partisi'nden Mihraç Deger, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Şükrü Şahar, Hür Dava Partisi'nden Mehmet Mehdi Oğuz, Hak ve Özgürlük Partisi'nden Abdulmenaf Kıran, Demokrat Parti'den Hasan Kedali, Millet Partisi'nden Rafet Kaya, Milli Yol Partisi'nden Sinan Bilgili, Demokrasi ve Atalım Partisi'nden Erkan İrven, Saadet Partisi'nden Özay İlhan, Vatan Partisi'nden Mehmet Emin Arı, Bağımsız olarak İdris Ahi yarışacak.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHİM ATİŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER