YAKA personeline yönelik eğitimler sürüyor

Van’da 12 Şubesi ile perakende sektöründe hizmet veren ve kentin en çok şubesi olan Yaka Marketlerin, 12 Şubesinde çalışan kasiyerlere, kasiyer akademi adı altında ‘Satış becerileri, iletişim ve ikna kabiliyeti, duygusal zeka yönetimi’ Mağaza Müdürlerine ise ‘Zincir Mağaza Yönetimi’ eğitimleri verildi.

YAKA personeline yönelik eğitimler sürüyor

      Sektöründe Lider Marka olan Yaka Marketler Zinciri Kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte kalifiyeli personel yetiştirme konusunda personel eğitimlerine devam ediyor. Alanında Uzman olan Eğitmenler tarafından verilen eğitimlerin bu ayki konusu Kasiyer Akademi adı altında ‘’Satış becerileri, iletişim ve ikna kabiliyeti, duygusal zeka yönetimi’’ Mağaza Müdürlerine ise ‘’Zincir Mağaza Yönetimi’’ eğitimleri oldu.

     Uzman Eğitmenler tarafından verilen eğitim hakkında bilgi veren Yaka Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Karaman, “Halkımıza tüketim sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden buyana personellerimizi sektörel bazda nasıl daha iyi bir kalifiyeli eleman haline getirebiliriz çabası içinde olduk. Halkımıza daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla, Personellerimize zaman zaman eğitimler vererek daha kaliteli bir hizmet sunmak için çaba sarf etmekteyiz. Yapılan Eğitimler sonucunda olumlu geri dönüşler alıyoruz. Buda bizleri ziyadesiyle memnun ediyor” dedi. Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER