VEDAŞ’tan öğretmenlere ziyaret

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerindeki köy ve mezra okullarını ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı.

VEDAŞ’tan öğretmenlere ziyaret

VEDAŞ İl Müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen program kapsamında; Van Muradiye Kocasapan köyü, Hakkari Şemdinli Orta Güleç köyü, Bitlis Mutki Ocaklı köyü ve Muş Çengilli mezrası okullarına ziyaret gerçekleştirildi.

Okul ziyaretleri sırasında öğretmenlerin bitmek bilmeyen enerjilerine bir kez daha şahit olduklarını vurgulayan VEDAŞ Şirket Müdürü Fatih Talay, “Köy ve mezra okullarımıza çeşitli projeler kapsamında farklı zamanlarda ziyaretler gerçekleştiriyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle de hem fedakar öğretmenlerimizle buluştuk hem de öğrenci kardeşlerimizle zaman geçirme fırsatı yakaladık. Bizleri misafir eden değerli öğretmenlerimize ve bizler için resimler çizen minik öğrencilerimize teşekkürlerimi sunarım. Aydınlık yarınlarımıza güvenle bakabilmemizi sağlayan başta hizmet bölgemizdeki öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin gününü kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

VAN BÖLGE GAZETESİ

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2023, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER