VEDAŞ elektrik şebekesini kışa hazırlıyor

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) tüketicilerine sunduğu hizmet kalitesini daha da artırmak için yatırım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

VEDAŞ elektrik şebekesini kışa hazırlıyor

    VEDAŞ ekipleri Muş merkez, ilçe ve kırsal bölgelerde yaptığı çalışmalarla, havai hatları yeraltına alıyor, yatırım projeleriyle şebekeyi modernize ediyor, kırsal bölgelerden geçen ağaç direkli hatları yol güzergâhına taşıyarak beton direklerle güçlendiriyor ve önleyici bakım çalışmalarıyla da elektrik şebekesini kışa hazır hale getiriyor.

     Çalışmalar hakkında bilgi veren Muş İl Müdürü Suat Coşar; “Tüketicilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz yatırım, bakım ve onarım çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Özellikle yatırım çalışmalarımızla şebekemizi teknolojiyle uyumlu hale getiriyor, eski şebeke unsurlarını yenileriyle değiştirerek şebekemizi modernize ediyoruz. Ayrıca kış öncesi yaptığımız kapsamlı bakım ve onarım çalışmalarımızla şebekemizi kışın zor şartlarına hazır hale getiriyoruz. Sokak ve caddelerimizi ışıl ışıl hale getirmek için gerçekleştirdiğimiz aydınlatma çalışmalarımızı merkez, ilçe ve kırsal bölgelerde sürdürüyoruz” ifadelerinde bulundu.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 14:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER