Vanspor'un grubunda golcüler kıyasıya yarışıyor

Vanspor'un da mücadele ettiği 2. Lig Beyaz Grupta, futbolcular gol kralı olmak için kıyasıya mücadele ediyor. Beyaz Grupta Bursaspor'dan Çağatay Yılmaz ve Ankara Demirspor'dan Mücahit Can Akçay ilk devre sonunda attığı 9 golle, ilk iki sarıda ye alırken, Ankaraspor'dan Hamza Gür, attığı 8 golle üçüncü, 1461 FK'dan Behlül Aydın ve Yeni Mersin İdmanyurdu'ndan Erdem Onur Beytaş attıkları 7'şer golle dört ve beşinci sırayı paylaşıyor.

Vanspor'un grubunda golcüler kıyasıya yarışıyor

TFF 2. Lig Beyaz Grupta ilk devrenin tamamlanmasıyla birlikte, golcüler de ortaya çıktı. İlk devre sonunda Vanspor'da en fazla gol atan Harun Kavaklıdere kendisine on yedinci sırada yer bulabildi.

ÇAĞATAY YILMAZ 9 GOLLE İLK SIRADA…

Bursaspor'dan Çağatay Yılmaz ilk devre sonunda attığı 9 golle, ilk sırada yer alırken, Ankara Demirspor'dan Mücahit Can Akçay yine attığı 9 golle ikinci sırada yer aldı.

Ankaraspor'dan Hamza Gür attığı 8 golle üçüncü sırada yer alırken, 7 gol kaydeden 1461 Trabzon FK'lı Behlül Aydın ve Yeni Mersin İdmanyurdu'ndan dört ve beşinci sırayı paylaştı.

1461 Trabzon FK'dan Ali Han Tunçer, Batuhan Kör, Esenler Erekspor'dan Alper Karaman, Karacabey Belediyespor'dan Ersel Aslıyürek ve Nazilli Belediyespor'dan Salih Kavrazlı 6'şar gol kaydederken, Vanspor'dan Harun Kavaklıdere, Beyoğlu Yeni Çarşı'dan Berk Ali Nizam, Kırşehir FSK'dan Cerem Talha Dinçer, Zonguldak Kömürspor'dan Fatih Bektaş, Kırklarelispor'dan Furkan Fehmi Güneş, Esenler Erekspor'dan Furkan Yaman ve Sertaç Çam'ın ise 5'şer golü bulunuyor.

Vanspor'dan Bertuğ Bayar'ın yanı sıra, Nazilli Belediyespor'dan Ahmet Gökbayrak, Furkan Apaydın, Ankara Demirspor'dan Batuhan Süer, Mustafa Fettahoğlu, Altınordu'dan Devrim Taşkaya, İlkan Sever, Afyonspor Kulübü'nden Ergin Keleş, Yeni Mersin İdmanyurdu'ndan Fuat Bavuk, Onur Arı, Zonguldak Kömürspor'dan Hakan Çevik, Bucaspor'dan İlhan Depe, Diyarbekirspor'dan Ozan Papaker, Yasin Dülger ve Ankaraspor'dan Recep Taşbakır ise 4'der gol kaydetti.

Vanspor'lu Emre Öztürk ve Hasan Bilal'in yanı sıra, Eserler Erokspor'dan Abuzer Gaffar Toplu, Altınordu'dan Altar Han Hidayetoğlu, Ankaraspor'dan Batuhan Kırdaroğlu, Bucaspor'dan Berke Bıyık, Sefa Yılmaz, Karacabey Belediyespor'dan Burak Aydın, Adıyaman FK'dan Hüseyin Çakmak, Afyonspor Kulübü'nden Muhammet Enes Erdem, Serik Belediyespor'dan Oğuzhan Doğan, Kırklarelispor'dan Ömer Faruk Ermek, Zonguldak Kömürspor'dan Serhat Doğukan Taşdemir, Kırşehir Futbol Spor Kulübü'nden Tolga Şahin ve Beyoğlu Yeni Çarşı'dan Yusuf Ali Özer'in ise 3'er golü bulunuyor.

Öte yandan Vanspor'dan Muhammed Ali Doğan 2 gol kaydederken, Ahmet Ülük, Bekir Can Kara, Burak Kavlak, Erdem Seçgin, Furkan Saki, Mehmet Can Davarcıoğlu ve Onurcan Güler'in birer golü bulunuyor.

VAN BÖLGE GAZETESİ: FEHMİ TEKDUR

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2024, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER