Vanspor'da yeni yönetim şeması belli oldu

2023-2024 futbol sezonunda 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Vanspor'da, yeni yönetim şeması belli oldu.

Vanspor'da yeni yönetim şeması belli oldu

Vanspor Futbol Kulübü'nde geçtiğimiz aylarda birçok kişi görevlerinden istifa etmişti. Bunun üzerine Vanspor yönetimi yeniden şekillendi.

Feyat Kıyak, başkanlık görevini sürdürürken, Asbaşkanlığa Nazım Akyüz, Genel Sekreterliğe Fatih Sarp getirildi.

Başkan Vekilliğine Şahin Aslan, İkinci Başkanlığa Rıdvan Karaçavuşoğlu, Başkan Yardımcılığına Mehmet Emin Dilekli, Stadyum ve Protokol Sorumluluğuna Necatin Demir, Futbol Şube Sorumluluğuna Bahattin Kıyak, Tesislerden Sorumlu Yöneticiliğe Ferdar Çınak, STK ve Sponsorluk temsilciliğine Mehmet Naci Çifçi, TFF sorumluluğuna Serdar Harmancı, Kulüp Basın Kurumsal İlişkiler Danışmanlığına Fikret Beler, Hukuk İşlerine Av. Turgut Özgüç Özgün, Kulüp Genel Koordinatörlüğüne İsmail Ayaz, Kulüp Genel Müdürlüğüne Batuhan Özaltun, Sportif Direktörlüğe Osman Yıldırgan, Akreditasyon ve Medya Sorumluluğuna ise Rıdvan Süslü getirildi.

Yeni görev dağılımıyla ilgili kulüp tarafından yapılan açıklamada, "Sevgili Vanspor camiası,  büyük bir heyecan ve kararlılıkla, Vanspor yönetimi olarak yola devam etme kararı aldık. Eski yönetimde gerçekleştirdiğimiz değişikliklerle, kulübümüzü daha da ileriye taşımak için yeni bir döneme başlıyoruz. Yönetimimizdeki her bir üye, sporu, adil rekabeti ve kulübümüzü en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir vizyona sahiptir. Bu yolculukta siz değerli taraftarlarımızın destekleri bizim için büyük önem taşıyor.  Sizlerle birlikte, Vanspor'u daha büyük başarılara taşımak için el birliğiyle çalışacağımıza inanıyor, bu güzel camiaya olan bağlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek istiyoruz" ifadelerine yer verildi.

VAN BÖLGE GAZETESİ: NİHAT AKARSU

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2024, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER