Vanspor Başkan Yardımcısı Ürüm’den, Seyithan İzsiz’e cevap

Vanspor FK Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Ürüm, Kulüp Başkanı Seyithan İzsiz'in kendisiyle ilgili iddialarda bulunmasından dolayı, açıklama yaptı. Ürüm, açıklamasında Seyithan İzsiz’in uydurduğu senaryoların sadece figüranı olarak kalacağını vurguladı.

Vanspor Başkan Yardımcısı Ürüm’den, Seyithan İzsiz’e cevap

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Vanspor'da sular durulmuyor. Eski Kulüp Başkanı Servet Yenitürk ve Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay’ın ardından, Vanspor FK Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Ürüm’de hakkındaki iddialara cevap verdi.

Ürüm yaptığı açıklamada, “Spor Camiasının bir temsilcisi olarak; Ağzımdan çıkacak her sözün, iki milyon nüfusa sahip bir şehri ilgilendirdiği gerçeği ile hareket etmem gerektiğinin farkında ve bilincindeyim. Esasen sayfalar dolusu yazılacak cümle varken, birkaç gündür kamuoyunun değerli vaktini boşu boşuna meşgul eden safsatalar hakkında daha fazla konuşarak Vanspor’a zarar vermemek adına; Önem ve değer verdiğim birçok insanın telkini üzerine zor olanı seçiyor ve susuyorum! Söylediklerim ile insanlar arasında kin ve nefrete sebebiyet veren taraf ben olmayacağım. Vanspor FK Yönetim Kurulu, gerek gördüğü takdirde bahsedilen konularla alakalı gerekli açıklamayı kamuoyuyla paylaşacaktır. Bütün bunlar ile beraber kişisel görüşüm; Aklından uydurduğu senaryolar için Sayın İzsiz’e söyleyeceğim tek şey, “Uydurduğu senaryoların sadece figüranı olarak kalacağıdır.” Van’ı ve Vanspor’u gerçekten seven ve değer veren herkese saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2021, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER