Van’daki sağlık çalışanları ve masterlerden dostluk maçı…

Van’da bulunan sağlık çalışanları ile eski sporcuların yer aldığı Van Masterler, 18 Haziran Cuma günü dostluk futbol maçında karşılaşacak.

Van’daki sağlık çalışanları ve masterlerden dostluk maçı…

Vanlı masterler, maç öncesi sağlık çalışanları tarafından İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na giyeceği formayı hediye etti.

Prof. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu ise yaptığı açıklamada, “Yürütmüş olduğumuz Pandemi sürecinde Sağlık personelimiz gece gündüz çalıştı çok yorulduklarını biliyoruz; sağlık çalışanlarımız her konuda büyük başarılar sağladı hepsine ayrı, ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Birçok çalışanlarımız covide yakalandı. Çok şükür şu anda her şey yolunda. İlimizde yapmış olduğumuz Aşılama programları da ekiplerimiz tarafından koordine edilerek yürütülmektedir. Sağlık çalışanlarımıza moral olması ve birlikteliğimizin güçlenmesi adına böyle bir organizasyona imza attık. Masterler takımıyla çok güzel bir dostluk maçı sayesinde güzel diyalogların yaşanacağını inanıyorum bu organizasyonu hazırlayan sağlık çalışanımız Yusuf Seven’e ve biz de bu tür aktiviteler ile destek olmaya çalışan tüm Kurumlara, Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER