banner31

Van'da milyonluk arsa satışa çıkarıldı

Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü mülkiyeti kendisine ait olan ve Şerefiye Mahallesi'nde bulunan devasa arsayı satışa çıkardı.

Van'da milyonluk arsa satışa çıkarıldı

İpekyolu ilçesi Şerefiye Mahallesi 404 ada numaralı, 23 parsel numaralı, 5 bin 155,58 metrekarelik alan 11 milyon 275 bin tahmini satış bedeli ile satışa çıkarıldı.

Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruya göre satışın 26 Ağustos 2021 tarihinde saat 14.00'da Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Milli Emlak Müdür odasında yapılacağı vurgulandı.

Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'ne ait milyonluk arsa satışa çıkarıldı. Çok konuşulacak bu satıştan Milli Emlak'ın kasasına 12 milyona yakın para girmesi bekleniyor.

Milyonluk fiyatlarıyla satışa çıkarılan 5 bin 155,58 metrekarelik arsaya verilecek tekliflerin, artırma sırasında ne miktara kadar yükseleceği merak konusu oldu.

Tekliflerin belirtilen saate kadar, sıra numaralı alındılar karşılığında komisyon başkanlığına verilmesi, alındı numarası zarfın üzerine yazılması gerektiğini vurgulandı. Van Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan duyuruda tekliflerin iadeli taahhütlü olarak da gönderilebileceği belirtildi.

Van Bölge Gazetesi: Necat Teyfun

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2021, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER