Van Amatör Lig'de ikinci hafta heyecanı…

Van Amatör Lig A Grubunda 11. hafta, B Grubunda ise 9. Hafta maçları Pazar günü oynanacak olan maçlarla devam edecek. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Van Amatör Lig'de maçların kıyasıya mücadelelere sahne olması bekleniyor.

Van Amatör Lig'de ikinci hafta heyecanı…

Van Amatör Lig'de ligin ikinci devresi geçtiğimiz hafta oynanan ve bol gollü geçen maçlarla başlamıştı. Pazar günü oynanacak olan maçlarla devam edecek olan Van Amatör Lig'de, yine maçlar bol gollü geçmesi bekleniyor.

Her hafta sonu İŞGEM, sanayi ve ilçe takımlarının sahalarında oynanan karşılaşmalar, kıyasıya mücadelelere sahne olurken, maçların bu haftada da kıyasıya mücadelelere sahne olması bekleniyor.

Bu kapsamda Van Amatör Lig A Grubunda 23 puanla liderlik koltuğunda oturan Erciş Gençlik Belediyespor haftayı BAY geçecekken, 21 puanla ikinci sırada bulunan İlvanspor, Van 1974spor'un ligden çekilmesinden dolayı 3-0 hükmen galip kapatacak.

18 puanla üçüncü sırada bulunan Van Büyükşehir Belediyespor deplasmanda 9 puanla yedinci sırada yer alan Van Kartalspor'u konuk ederken, 13 puanla beşinci sırada bulunan Özalp Gençlikspor, Tuşbaspor'un ligden çekilmesinden dolayı 3-0 hükmen galip sayılacak.

17 puanla dördüncü sırada yer alan Van Yolspor sahasında 10 puanla altıncı sırada bulunan Erciş Örenespor'u konuk edecek.

B Grubunda ise, 22 puanla liderlik koltuğunda bulunan İpekyolu Belediyesi Gençlikspor, sahasında 3 puanla son sırada yer alan Erciş 1 Nisanspor'a konuk olurken, 18 puanla ikinci sırada bulunan Altay Eğitim Kültürspor ise, sahasında 14 puanla üçüncü sırada yer alan Van İskelespor'la karşı karşıya gelecek.

10 puanla beşinci sırada yer alan Tuşba Gençlik Merkezispor, sahasında 8 puanla altıncı sırada bulunan Van DSİspor'u konuk ederken, 13 puanla dördüncü sırada yer alan Başkale Gençlikspor, Yeşil Gevaşspor'un ligden çekilmesinden dolayı 3-0 hükmen galip kapatan taraf olacak.

VAN BÖLGE GAZETESİ: HACI YILMAZ

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2024, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER