Ülkü Ocakları heyetinden Vali Bilmez'e ziyaret...

Ülkü Ocakları Van İl Başkanı Ahmet Işiyok , Vali Mehmet Emin Bilmez'e ‘ODAK 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı’nı takdim etti.

Ülkü Ocakları heyetinden Vali Bilmez'e ziyaret...

Vali Mehmet Emin Bilmez' i makamında ziyaret eden Ülkü Ocakları Van İl Başkanı Ahmet İşiyok ve yönetimi, Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından hazırlanan ‘ODAK 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı’nı Vali Bilmez'e takdim etti.

    ODAK 2023 anlayarak hızlı okuma Yazılımı ile ilgili Van Ülkü Ocaklarından şu bilgiler paylaşıldı:

YAPAY ZEKA İÇEREN DİKKAT, ODAKLANMA, ANLAYARAK HIZLI OKUMA YAZILIMI

    ODAK 2023, başta Türk gençliğinin hizmetine sunmuş olduğumuz; kullanıcıların dikkatlerini artırmak, odaklanma becerilerini geliştirmek ve okuma bozukluklarını gidermek amacıyla geliştirilmiş olan bir eğitim programıdır. ODAK 2023 programı kullanıcının mevcut seviyesine odaklanarak kişisel bir çalışma programı belirlemekte ve kişinin gelişimini takip ederek yaş grubu ve beceri seviyesi ne olursa olsun kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktadır. Bu minvalde program, Türk gençliği özelinde tüm milletimizin hizmetine sunulmuştur. ODAK 2023 programının hazırlanmasında ve geliştirilmesinde farklı meslek ve uzmanlık gruplarının desteğinden faydalanılmış, program içeriği ise hassas süreç ve yöntemlerin yürütülmesi ile pedagojik gelişimi destekleyici ve mili-manevi değerleri haiz bir muhtevaya kavuşmuştur. ODAK 2023 yazılımı kullanıcılara herhangi bir teknik öğretmemekte, kullanıcıların motor becerilerini geliştirmektedir. Bu nedenle kullanım sonrası elde edilmiş olan becerilerin zamanla kaybolması söz konusu değildir. ODAK 2023 yazılımında; anlayarak okuma hızları, dikkat, odaklanma, okuma hızı gibi tüm ilerlemeler ayrı ayrı kayıt altına alınmakta, grafikler halinde kullanıcıya sunulmaktadır"

Van Bölge Gazetesi Haber Merkezi 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2021, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER